Чортків online

ПОВІДОМЛЕННЯ

ПОВІДОМЛЕННЯ

ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

ПРОЕКТУ РІШЕННЯ ЧОРТКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

«Про встановлення ставок єдиного податку для

фізичних осіб підприємців на території  Чортківської

міської територіальної громади  у 2021 році »

Відділ економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності Чортківської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення Чортківської міської ради «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб підприємців на території  Чортківської міської територіальної громади  у 2021 році» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Стислий зміст проекту: враховуючи норми Бюджетного та Податкового кодексів України міська територіальна громада має щорічно затверджувати рішення про місцеві податки, які будуть діяти лише протягом року на який прийняті. Для забезпечення надходжень від сплати єдиного податку до міського бюджету рішенням встановлюються розміри ставок платникам податку (фізичним особам 1, 2 груп).

Поштова та електронна адреса:

Відділ економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності Чортківської міської ради: 48500, м. Чортків, вул. Тараса Шевченка,21 каб.№16  тел. (03552)-2-03-85, chortkiv.mrada@ukr.net.

Проект рішення Чортківської міської ради «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб підприємців на території  Чортківської міської територіальної громади  у 2021 році» та аналіз регуляторного впливу (АРВ) цього рішення відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» будуть розміщені 15.04.2020 року на офіційному веб-сайті Чортківської міської ради (www.chortkivmr.gov.ua) в підрозділі «Офіційні документи» у «Регуляторна політика» та у «Проекти регуляторних актів».

Пропозиції та зауваження до проекту рішення приймаються у письмовому вигляді до 17-00 15.05.2020 року від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до відділу економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності Чортківської міської ради та постійної комісії з питань дотримання законності, охорони громадського порядку та депутатської етики Чортківської міської ради за адресою: 48500,  м. Чортків, вул.Тараса Шевченка, 21, або в електронному вигляді на e-mail: chortkiv.mrada@ukr.net.

 


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua