Чортків online

Посадові обов’язки Чортківського міського голови

Здійснює повноваження, передбачені статтею  42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Забезпечує виконання Конституції, законів України, указів і розпоряджень Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, рішень Тернопільської обласної ради, розпоряджень голови Тернопільської обласної державної адміністрації, рішень міської ради, виконавчого комітету міської ради, власних розпоряджень.

Здійснює загальне керівництво діяльністі міської ради та її виконавчого комітету.

Скликає і проводить сесії міської ради, засідання виконавчого комітету міської ради, оперативні наради.

Підписує рішення ради та її виконавчого комітету.

Координує і контролює діяльність першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради та керуючої справами ( секретаря) виконавчого комітету.

 Забезпечує підготовку на розгляд міської ради проектів програм соціально-економічного і культурного розвитку, цільових програм та з інших питань самоврядування, місцевого бюджету та звіту про його виконання, рішень ради з інших питань, що належать до її компетенції. Розпоряджається бюджетними коштами, використовує їх лише за призначенням визначеними радою. Здійснює контроль за діяльністю щодо забезпечення збалансованого економічного та соціального розвитку міста, ефективним використанням природних, трудових і фінансових ресурсів. Заслуховує з цих питань інформацію керівників про роботу підприємств, які перебувають у комунальній власності.

Укладає від імені територіальної громади, ради та її виконавчого комітету договори відповідно до законодавства, а з питань, віднесених до виключної компетенції ради, подає їх на затвердження відповідної ради.

Здійснює прийняття на посади та звільнення з посад посадових осіб апарату та виконавчих органів міської ради, керівників підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності міста.

Забезпечує охорону державної таємниці відповідно до вимог режиму секретності у виконавчих органах міської ради. Забезпечує взаємодію з Тернопільською  обласною  та Чортківською районною радами, Тернопільською обласною державною адміністрацією  та Чортківькою районною державною адміністрацією, територіальними відділеннями центральних органів виконавчої влади, управлінням Державної казначейської служби в Чортківському районі, Чортківським міськрайонним судом, міжрайонним відділом Служби Безпеки України; банками; та іншими державними органами, народними депутатами України та депутатами місцевих рад, установами й організаціями різних форм власності та галузей. Сприяє розвитку міжнародного співробітництва, налагодженню зовнішньоекономічних зв’язків.

Вносить пропозиції про нагородження державними нагородами, відзнаками Президента України, почесними званнями та про заохочення міського голови.
Бере участь у вирішенні питань проведення виборів та референдумів у межах, визначених законодавством.

Спрямовує, координує та контролює роботу апарату міської ради, виконавчих органів міської ради та її виконавчого комітету, а саме:

      -фінансового управління міської ради;

  -сектору з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи міської ради;

  -відділу бухгалтерського обліку та звітності апарату міської ради;  

         -юридичного відділу міської ради;

  -сектору з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими

організаціями та засобами масової інформації міської ради;

Веде особистий прийом громадян.

Забезпечує на відповідній території додержання законодавства щодо розгляду звернень громадян та їх об’єднань.

Здійснює інші повноваження місцевого самоврядування.

Міський голова несе персональну відповідальність за здійснення наданих йому законом  повноважень.


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту