Депутати працюють в профільних комісіях
Сьогодні, 24 січня, розпочали свою роботу депутати постійних комісій з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку, а також з питань дотримання законності, охорони громадського порядку та депутатської етики.
На порядку денному – питання, що плануються розглянути на черговій тридцять п’ятій сесії Чортківської міської ради.
Більшість з розглянутих питань носили інформативний характер. Депутати заслухали звіти начальників управлінь та відділів відповідних структурних підрозділів міської ради щодо ходу виконання деяких міських програм, внесли зміни до рішень міської ради та ін.
Всього обговорено 7 проектів рішень та вирішено направити їх на розгляд сесії міської ради.
Засідання відбулось за участі секретаря міської ради Ярослава Дзиндри, заступника міського голови Олега Недокуса, керівників відповідних структурних підрозділів міської ради.
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ
ЧОРТКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №7 ТА ЛІЦЕЙ №1 ІМ. М. ШАШКЕВИЧА – ПЕРЕМОЖЦІ МІСЬКОГО ЕТАПУ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА»)
Протягом двох днів – 21-22 травня – у Чорткові проходив міський етап дитячо-юнацької військово-патріотичної …Читати даліУ ЧОРТКОВІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ГЕРОЇВ…
Сьогодні, 23 травня, на площі Героїв Євромайдану у Чорткові велелюдно відзначили День Героїв. Сім’ї …Читати даліДо уваги жителів села Біла!
Кожної першої п’ятниці місяця з 10:00 до 13:00 в адміністративному будинку с. Біла (колишня сільська …Читати даліЧОРТКІВСЬКА ГРОМАДА – УЧАСНИЦЯ ПРОЄКТУ GIZ ЩОДО ЕНЕРГЕТИЧНОЇ СТІЙКОСТІ
Чортківська громада пройшла конкурсний відбір для участі у розробці пілотного техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) в …Читати даліДО 5 ЧЕРВНЯ ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНІ З ОБМЕЖЕНОЮ ПРИДАТНІСТЮ МАЮТЬ ПОВТОРНО ПРОЙТИ ВЛК
Міністерство оборони України нагадує: громадяни, які є військовозобовʼязаними і до 4 травня 2024 року …Читати далі