Чортків online
Мiський голова:
ШМАТЬКО Володимир Петрович

Адреса: 48500 м. Чортків  вул. Тараса Шевченка, 21, каб.1

Контактний телефон:

+38 (03552) 2-27-98, 2-06-35

E-mail: info@chortkivmr.gov.ua

Графік прийому

  •  Понеділок 09:00 – 12:00

Контакти

Адреса: 48500 м. Чортків 

вул. Тараса Шевченка, 21, каб.1

 

ШМАТЬКО Володимир Петрович , народився 10 квітня 1986 року в селі Біла Чортківського району, Тернопільської області.
Громадянин України

2007-2008 р.- закінчив Інститут менеджменту та економіки «Галицька академія» м.Івано –Франківськ, спеціальність «Екологія та охорона навколишнього середовища», магістр з відзнакою.
2012 р.-закінчив Тернопільський національний економічний університет, факультет післядипломної освіти, спеціальність «Територіальне управління та місцеве самоврядування», магістр державного управління.
2006-2012 р.-навчання в Інституті політичної освіти м.Київ, навчальні тренінги та семінари по темах розвитку місцевого самоврядування та державного управління.
2013 р. – учасник програми «Майстерня європейської політики», навчання та стажування в країнах Європи( Угорщина, Словаччина, Австрія).
2006-2010 р. депутат Чортківської районної ради V скликання.

Трудова діяльність:

2007-2010 р-Чортківська районна рада, радник голови районної ради;
2010 р. – обраний Білівським сільським головою Чортківського району
2014-2015 р. –мобілізований на службу в Збройні сили України, 128-гірсько-піхотна бригада, командир взводу, старший лейтенант, учасник бойових дій.

Одружений:

-дружина -Шматько Мар’яна Миколаївна
-донька – Шматько Софія Володимирівна

-донька – Шматько Соломія Володимирівна

Здійснює загальне керівництво діяльністю міської ради та її виконавчого комітету.

Здійснює повноваження, передбачені статтею 42 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”.

Забезпечує виконання Конституції, законів України, указів і розпоряджень Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, рішень Тернопільської обласної ради, розпоряджень голови Тернопільської обласної державної адміністрації, рішень міської ради і виконавчого комітету міської ради, власних розпоряджень.

Скликає і проводить сесії міської ради, засідання виконавчого комітету міської ради, оперативні наради. Підписує рішення ради та її виконавчого комітету.

 Координує і контролює роботу секретаря міської ради, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради та керуючу справами  ( секретаря) виконавчого комітету. Забезпечує підготовку на розгляд міської ради проектів програм соціально-економічного і культурного розвитку, цільових програм та з інших питань самоврядування, місцевого бюджету та звіту про його виконання, рішень ради з інших питань, що належать до її компетенції. Розпоряджається бюджетними коштами, використовує їх лише за призначенням визначеними радою. Здійснює контроль за діяльністю щодо забезпечення збалансованого економічного та соціального розвитку міста, ефективним використанням природних, трудових і фінансових ресурсів. Заслуховує з цих питань інформацію керівників про роботу підприємств, які перебувають у комунальній власності.

Укладає від імені територіальної громади, ради та її виконавчого комітету договори відповідно до законодавства, з питань, віднесених до виключної компетенції ради, подає їх на затвердження відповідної ради.

Здійснює прийняття на посади та звільнення з посад посадових осіб апарату та виконавчих органів міської ради, керівників підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності міста.

Забезпечує охорону державної таємниці відповідно до вимог режиму секретності у виконавчих органах міської ради. Забезпечує взаємодію з Тернопільською  обласною  та Чортківською районною радами, Тернопільською обласною державною адміністрацією  та Чортківькою районною державною адміністрацією, територіальними відділеннями центральних органів виконавчої влади, управлінням Державної казначейської служби в Чортківському районі, Чортківським міськрайонним судом, міжрайонним відділом Служби Безпеки України; банками; та іншими державними органами, народними депутатами України та депутатами місцевих рад, установами й організаціями різних форм власності та галузей. Сприяє розвитку міжнародного співробітництва, налагодженню зовнішньоекономічних зв’язків.

Вносить пропозиції про нагородження державними нагородами, відзнаками Президента України, почесними званнями та про заохочення міського голови.
Бере участь у вирішенні питань проведення виборів та референдумів у межах, визначених законодавством.

Спрямовує, координує та контролює роботу апарату міської ради, виконавчих органів міської ради та її виконавчого комітету, а саме:

  • відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи міської ради;
  • відділу бухгалтерського обліку та звітності апарату міської ради;  
  • відділу інформаційної політики;
  • юридичного відділу міської ради;
  • головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції.

Веде особистий прийом громадян.

Забезпечує на відповідній території додержання законодавства щодо розгляду звернень громадян та їх об’єднань.

Здійснює інші повноваження місцевого самоврядування.

Міський голова несе персональну відповідальність за здійснення наданих йому законом повноважень.


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту