Члени виконкому схвалили важливі соціальні програми
На черговому засіданні виконавчого комітету схвалено Програму забезпечення житлом дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2019-2021 роки.
Доповідаючи, начальник служби у справах дітей Василь Дацюк, зазначив, що виконання Програми сприятиме реалізації права дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на упорядкування житла, що належить їм на правах власності та на позачергове забезпечення упорядкованим соціальним житлом після завершення їх перебування у відповідних інтернат них установах, дитячих будинках сімейного типу, прийомних сім’ях, завершення терміну піклування над такими дітьми.
З метою подолання дитячої безпритульності та бездоглядності, запобігання соціальному сирітству, створення умов для всебічного розвитку та виховання дітей, покращення роботи щодо профілактики правопорушень та злочинів у дитячому середовищі, соціально-правового захисту дітей спеціалістами служби у справах дітей міської ради розроблена Програма подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2019-2021 роки.
Члени виконкому поставили ряд питань до начальника служби Василя Дацюка щодо деталей реалізації Програми.
Опісля надання детального роз’яснення і обговорення, рішенням виконкому Програму схвалено, а депутатським корпусом на черговій 46 сесії – затверджено.
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ
КП «РИТУАЛЬНА СЛУЖБА» НАДАЄ ПОСЛУГИ З ДОГЛЯДУ ЗА МОГИЛАМИ НА КЛАДОВИЩАХ ГРОМАДИ
Якщо ваші рідні чи близькі поховані на кладовищах Чортківської громади, але у вас немає …Читати даліІМІТАЦІЯ БЕЗБАР’ЄРНОСТІ – ЦЕ НЕ БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ!
Сьогодні все частіше говорять про доступність. Але замість реальних рішень ми часто бачимо лише …Читати даліМУНІЦИПАЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ ВКОТРЕ ОШТРАФУВАЛА ПОРУШНИКА ЗА ПАРКУВАННЯ НА ТРОТУАРІ ПОБЛИЗУ СТАРОЇ РАТУШІ
Нещодавно завершено облаштування нового безбар’єрного тротуару та пішохідного переходу на вулиці Ст.Бандери неподалік старої ратуші. …Читати даліСУВЕНІРНА МАГІЯ ЧОРТКОВА
Чортківський туристично-інформаційний центр пропонує гостям та жителям придбати сувенірну продукцію із брендом нашого міста. …Читати даліЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ У ФРАНЦІЇ: ПЕРЕЙНЯЛИ ДОСВІД У МІСТІ-ПОБРАТИМІ БЕЗЬЄ
У липні працівники КП Чортків водоканал здійснили вже третю робочу поїздку до міста-побратима Чорткова …Читати далі