Жителі двох багатоквартирних будинків у Чорткові оновили дах, скориставшись коштами з міського бюджету
За останні роки в Україні та в нашому місті зокрема активізувався процес створення ОСББ. Ідея створення об’єднання має ряд переваг, однією з яких є можливість забезпечення ефективного контролю над витратами та платежами.
Ще однією перевагою ОСББ, яку слід виокремити, є ряд програм, котрі фінансово підтримують та заохочують до створення об’єднань. Однією із таких є ініційована Чортківською міською радою «Програма підтримки та стимулювання створення ефективних об’єднань співвласників багатоквартирних будинків», якою і скористалися мешканці двох багатоквартирних будинків, що знаходяться за адресою вул. Ст. Бандери, 48 та Коротка, 1.
Згідно з умовами Програми, з бюджету міста були виділені кошти для капітального ремонту покрівлі у вищезгаданих будинках. 70% від суми, яка була необхідна для проведення робіт компенсовано із міського бюджету, а 30% – зібрали мешканці. Заміна покрівлі у будинку за адресою Ст. Бандери, 48 вартувала 102 тис. грн, з яких 71 405 грн виділили за умовами Програми. Для ремонтних робіт в ОСББ, що по вул. Коротка, 1 знадобилося близько 122 тис. грн, з яких 84 976 грн було компенсовано Чортківською міською радою.
У ЧОРТКОВІ ДЛЯ ДІТЕЙ ОРГАНІЗУВАЛИ ЦІКАВИЙ ЕКОКВЕСТ
У рамках Днів сталої енергії Чортківський туристично-інформаційний центр організував захопливий екоквест «Екодрайв: думай – …Читати даліЧЕРГОВІ ПЕРЕМОГИ ЧОРТКІВ’ЯНИНА ОЛЕКСАНДРА БАЙРАКА НА ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАННЯХ
Чортківський спортсмен Олександр Байрак продовжує активно брати участь у різноманітних змаганнях та впевнено поповнювати …Читати даліПРОЄКТ «СОНЯЧНИЙ ЧОРТКІВ» У ДІЇ: ОТРИМАЛИ ЩЕ ОДНУ СОНЯЧНУ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЮ ДЛЯ ЛІКАРНІ
Чортківська міська рада впевнено продовжує впроваджувати проєкт «Сонячний Чортків», який стане першим масштабним і системним …Читати даліВІДБУВСЯ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР «CHILDREN’S CUP OF CHORTKIV – 2025»!
У Чорткові на стадіоні «Харчовик» вже вп’яте відбувся традиційний дитячий футбольний турнір «Children’s Cup …Читати даліНАСЛІДКИ НЕГОДИ ТА ПІДГОТОВКА ДО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ: ВІДБУЛАСЬ КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС
10 червня відбулось чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій …Читати далі