У Чорткові відбувся випускний вечір 2019
Відбулось хвилююче прощання зі школою – випускний бал для учнів 11-их класів шкіл міста Чорткова. Залишилась позаду безтурботна та весела шкільна пора. Попереду у вчорашніх учнів доросле, самостійне життя, але спогади про школу назавжди залишаться найсвітлішими, та найяскравішою згадкою залишиться випускний бал.
Традиційно випускників поблагословили священники різних конфесій.
Цього річ випускниками стали 114 майбутніх студентів. З них 11 учнів за сумлінне навчання нагороджено золотими медалями та 3 – срібними, а їх батькам вручено подяки та подарунки.
Вітаючи випускників із закінченням школи, вступом у доросле життя міський голова Володимир Шматько побажав:
«Щасливої та світлої дороги в доросле життя, наполегливості в досягненні поставленої мети, успіхів та Божого благословення.
Отримуйте освіту і повертайтесь у рідне місто!»
Завершилась урочиста частина виконанням випускниками неповторного та граційного вальсу.

ДІТИ З ІНВАЛІДНІСТЮ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМУЮТЬ ПОДАРУНКИ
Святий Чудотворець передає солодкі подарунки для діток з інвалідністю через Управління соціального захисту та …Читати далі
ЦЕНТР ЖИТТЄСТІЙКОСТІ ПРОВІВ ЧЕРГОВИЙ ПСИХОСОЦІАЛЬНИЙ ЗАХІД
Центр життєстійкості Чортківської громади провів чергову зустріч зі студентами, присвячена темі внутрішньої стійкості. Під …Читати даліЖІНОЦТВО ЧОРТКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОЛУЧИЛОСЯ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ
7 грудня – День української хустки. Напередодні цього дня до традиції долучилися працівниці Чортківської …Читати далі
5 ГРУДНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА
Сьогодні у всьому світі відзначають Міжнародний день волонтера. Та, напевно, лише в одній державі …Читати далі
ГОЛОВНІ МЕДИКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВІДПОВІДАТИМУТЬ НА ВАШІ ЗАПИТАННЯ!
Підходить до завершення черговий календарний рік. Черговий рік в умовах повномасштабної війни, мобілізації, еміграції …Читати далі
























