Чортківські школи до початку нового навчального року готові!
Вже завершилися об’їзди закладів загальної середньої освіти міста, які провела начальниця Управління освіти, молоді та спорту Людмила Поліщук, спільно із секретарем Чортківської міської ради Ярославом Дзиндрою.
Комісія оглянула їдальні, санвузли, майстерні з трудового навчання, спортивні та актові зали, кабінети інформатики, хімії та фізики. В ході перевірки особлива увага була приділена питанням облаштуванню перших класів, відповідно до вимог «Нової української школи».
Слід зазначити, що у всіх навчальних закладах до впровадження реформи НУШ підійшли творчо та креативно. У кожній з класних кімнат для першачків наявні оформлені тематичні стенди, підготовлений роздатковий матеріал, милує око різнобарв’я кольорів, які вдало поєднуються між собою.
Міська влада одним із пріоритетних напрямків вважає створення належних умов для навчання та виховання дітей.
З цією метою з бюджету міста виділяються кошти для проведення поточних та капітальних ремонтних робіт, закупівлі засобів навчання для учнів. Зокрема, за останні 8 місяців, для покращення матеріально-технічної бази й виконання ремонтів у загальноосвітніх закладів освіти використано 10205,8 тис. грн.
Нагадаймо, що вже другий рік поспіль триває впровадження освітньої реформи «Нова українська школа». Урядом передбачено, що міста обласного значення мають дофінансовувати не менше 30 % . На придбання дидактичних матеріалів, меблів, комп’ютерної техніки для учнів перших класів, з міського бюджету виділено 231,580 грн.

Проєкт порядку денного сто двадцять п’ятої сесії Чортківської міської ради VІІІ скликання
1.Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Чортківського районного комунального підприємства « Трудовий архів» …Читати далі
Тернопільський обласний центр підготовки громадян до національного спротиву продовжує навчання жителів області
Тернопільський обласний центр підготовки громадян до національного спротиву продовжує навчання жителів області У час, коли Україна …Читати далі
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРИЙОМ ПРОПОЗИЦІЙ ЩОДО УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ ПРО ВІДШКОДУВАННЯ ВАРТОСТІ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ НА І-ІІ КВАРТАЛ 2026 РОКУ
Управління соціального захисту та охорони здоров’я Чортківської міської ради повідомляє про початок прийому пропозицій …Читати далі
КОЛЕКТИВ ЧОРТКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПІДТРИМУЄ ЗСУ!
У 2025 році колектив Чортківської міської ради задонатив 483 000 гривень на потреби Збройних …Читати далі
З 1 СІЧНЯ У ЧОРТКОВІ ЗАПРАЦЮЄ АВТОМАТИЧНА СИСТЕМА ОПЛАТИ ПРОЇЗДУ В ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ: ЩО ЗМІНИТЬСЯ?
Із 1 січня 2026 у Чортківській громаді в сфері громадських перевезень розпочне роботу оператор …Читати далі































