Цього року у Чорткові з’явилося вже 12 нових ОСББ!
Україна переходить у нову фазу реформування житлово-комунального господарства. Після ухвалення Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», управителем може бути як юридична особа – управляюча компанія (комунальна чи приватна), так і фізична особа-підприємець, які за договором із власниками будинку надають послуги з утримання будинку та прибудинкової території.
Найкращим варіантом для мешканців багатоквартирних будинків є створення ОСББ. Адже саме тоді вони самостійно відповідають за належний стан власної домівки, за чистоту, порядок тощо. Власники багатоквартирного будинку об’єднуються задля спільного користування, утримання та управління своїм будинком та прибудинковою територією, а також для юридичного оформлення їхніх майнових прав на будинок та прибудинкову територію.
За дев’ять місяців 2019 року у Чорткові створено вже 12 ОСББ, а ще 7 оформляють необхідні документи. Міська влада різними способами стимулює чортківчан до створення ОСББ. Зокрема, розроблено «Програму підтримки та стимулювання створення ефективних ОСББ у місті Чорткові на 2018-2020 роки». Створюючи ОСББ, ви можете скористатись програмою та отримати фінансову допомогу в розмірі до 100 тис. грн на вирішення нагальних проблем будинку, як-от заміна каналізації, дверей чи вікон, ремонту даху тощо.
Для потреб ОСББ, згідно з програмою, з міського бюджету у 2019 році вже виділено 700 тис. грн. Зокрема, на умовах співфінансування 6 ОСББ отримали матеріальну допомогу у розмірі 467 150 грн. За виділені кошти у двох будинках відремонтували дах, а у 7 – замінили вікна та двері загального користування на енергозберігаючі.
Перелік багатоквартирних будинків, які цього року наважилися на створення ОСББ:
- «Ст. Бандери, 60\1», голова – Мальований Сергій, вул. Ст. Бандери, 60\1
- «Голос-14», голова – Сапіжак Михайло, вул. В.Великого, 14
- «Казка 24», голова – Маньовська Галина, вул. М. Росляка, 2а
- «Ст. Бандери – 15», голова – Парасюк Петро, вул. Ст. Бандери, 15
- «Колійник», голова – Чура Світлана, вул. Залізнична, 82
- «Пігута 7», голова – Стельмащук Валентина, вул. Д. Пігути, 7
- «13-й район», голова – Врубель Андрій, вул. Д. Січинського, 13
- «В.Великого 2», голова – Стречик Наталя, вул. Кн. В. Великого, 2
- «Носса 14», голова – Якубишин Людмила, вул. Носса, 14
- «Золота підкова», голова – Добровольський Тарас, вул. Залізнична, 35
- «Наш дім», голова – Кузик Марія, вул. В. Великого, 20а
- «Наша щаслива оселя», голова – Поморянська Марта, вул. Весняна, 9

НГУ «Хартія» запрошує фахівців: можливості бронювання та професійного зростання
Національна гвардія України «Хартія» виросла з добровольчого підрозділу до потужного з’єднання НГУ, оголошує набір спеціалістів …Читати далі
ЧОРТКІВСЬКІ СТАРШОКЛАСНИКИ ДОЛУЧАТЬСЯ ДО СПІЛЬНОГО НАВЧАННЯ З УЧНЯМИ США В РАМКАХ ПРОЄКТУ CITEdEx
Відбулась онлайн-зустріч команди Чортківської міської ради із партнерами з міста-побратима Лексінгтон (США), під час …Читати далі
Виконавчий комітет Чортківської міської ради інформує суб’єктів господарювання!
Виконавчий комітет Чортківської міської ради інформує суб’єктів господарювання, землекористувачів та жителів громади про необхідність …Читати далі
ДИСТАНЦІЙНЕ МІНУВАННЯ – НЕБЕЗПЕЧНА ЗАГРОЗА!
Дистанційне мінування – особливість сучасних воєнних дій. Ввибухові пристрої можуть бути встановлені дистанційно або замасковані …Читати далі
СТАРШОКЛАСНИКИ ЧОРТКОВА ЗНАЙОМИЛИСЬ ІЗ РОБОТОЮ ПІДПРИЄМСТВА «СЕ БОРДНЕТЦЕ-УКРАЇНА»
Старшокласники Чортківського ліцею №1 ім. М. Шашкевича та Чортківського ліцею №5 спільно з кар’єрними …Читати далі






