Інформаційна довідка від Управління соціального захисту населення
Завершено нарахування державних соціальних допомог сім’ям з дітьми за лютий 2020 року, здійснено виплату пільг і субсидій в готівковій формі за січень 2020 року на поштове відділення та банки на загальну суму 3371,6 тис. грн.
Останні новини
ОФОРМЛЯЙТЕ КАРТКУ ЧОРТКІВ’ЯНИНА ТА КОРИСТУЙТЕСЬ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ БЕЗКОШТОВНО
Із 1 червня у Чортківській громаді вступили у дію нові правила перевезень людей, що …Читати даліПовідомлення Тернопільської Філії ТОВ «Газорозподільні мережі України»
Про клопотання щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Повне найменування …Читати даліНА ВИКОНКОМІ СХВАЛИЛИ ПРОГРАМУ ДЛЯ РОБОТИ З КРИВДНИКАМИ. ПРО ЩО ЦЕ?
На черговому засіданні виконавчого комітету Чортківської міської ради схвалено Програму для роботи з кривдниками …Читати далі19 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ ФЕРМЕРА!
Щиро вітаємо всю фермерську спільноту Чортківської громади з професійним святом! Є така особлива професія …Читати даліЧОРТКІВ’ЯНИН САШКО БАЙРАК ЗНОВУ ВИБОРОВ ПРИЗОВЕ МІСЦЕ НА ЗМАГАННЯХ
У суботу, 14 червня, в Тернополі вперше відбулися масштабні змагання з бразильського джиу-джитсу – …Читати далі