Комунальне майно Чортківської громади вкотре стало жертвою зловмисників
У суботу, 23 січня, невідомі викрали каналізаційний люк із колодязя, що знаходиться на межі Чортківської та Заводської ОТГ. Відтак, зловмисники залізли у водопровідний колодязь глибиною близько 2 метри, викрали манометр та перекрили подачу води у смт Заводське. Внаслідок таких дій, на напірному колекторі, що знаходиться у с. Горішня Вигнанка виник надлишковий тиск, що спричинив витік води.
Помітивши неполадки, працівники водоканалу одразу ж з’ясували причину та відновили подачу води.
Якщо ви мимоволі стали очевидцем події чи знаєте причетних, просимо повідомити у приватні повідомлення Чортківської міської ради, або ж зателефонуйте до муніципальної варти – 0 97 75 38 669 (Назар Пиптик)

Останні новини

ВІДДІЛЕННЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ ЧОРТКІВСЬКОЇ ЛІКАРНІ ОТРИМАЛО ОБЛАДНАННЯ ВІД «ВОЛОНТЕРІВ ГАЛИЧИНИ»
Чортківська центральна міська лікарня висловлює щиру вдячність благодійній організації «Волонтери Галичини» (Чикаго, США) за …Читати далі
Збір для потреб 41-ї бригади
За підтримки Державного бюро розслідувань 41 окрема механізована бригада оголошує збір коштів на придбання …Читати далі
ВСІ ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ГОТОВІ ДО ПРИЙОМУ ВІДВІДУВАЧІВ
Пункти Незламності нашої громади готові до прийому людей у разі необхідності. Це підтвердили під …Читати далі
У ЦНАПІ ЧОРТКОВІ ВРУЧИЛИ ПЕРШІ У НОВОМУ РОЦІ ПАСПОРТИ 14-РІЧНИМ МЕШКАНЦЯМ ГРОМАДИ
Сьогодні у Центрі надання адміністративних послуг Чортківської міської ради видали перші п’ять у новому …Читати далі
ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ У КИЄВІ НАД ВІДНОВЛЕННЯМ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ТЕПЛА
Фахівці Чортківського водоканалу продовжують допомагати київським колегам відновлювати критичну інфраструктуру столиці після постійних ракетних …Читати далі






