ПЕРЕМОЖЕМО РАЗОМ!
Для колективів установ та організацій Чортківської громади допомагати та підтримувати військових – це вже хороша традиція. Напередодні Дня Святого Миколая працівники дошкільного навчального закладу №3 організували збір коштів для наших воїнів та підготували солодкі подарунки для дітей, котрі зараз проживають на деокупованих територіях.
300 пар шкарпеток, в кожній з яких шоколадка, 150 окопних свічок, обереги від вихованців дитячого садочку та 4 300 гривень на потреби військових сьогодні працівники закладу передали до оперативного штабу, що при міській раді.
Окрім того, колектив разом із батьками закупили цукерки та печиво для діток, що перебувають на деокупованих територіях України.

Останні новини

ВІДДІЛЕННЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ ЧОРТКІВСЬКОЇ ЛІКАРНІ ОТРИМАЛО ОБЛАДНАННЯ ВІД «ВОЛОНТЕРІВ ГАЛИЧИНИ»
Чортківська центральна міська лікарня висловлює щиру вдячність благодійній організації «Волонтери Галичини» (Чикаго, США) за …Читати далі
Збір для потреб 41-ї бригади
За підтримки Державного бюро розслідувань 41 окрема механізована бригада оголошує збір коштів на придбання …Читати далі
ВСІ ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ГОТОВІ ДО ПРИЙОМУ ВІДВІДУВАЧІВ
Пункти Незламності нашої громади готові до прийому людей у разі необхідності. Це підтвердили під …Читати далі
У ЦНАПІ ЧОРТКОВІ ВРУЧИЛИ ПЕРШІ У НОВОМУ РОЦІ ПАСПОРТИ 14-РІЧНИМ МЕШКАНЦЯМ ГРОМАДИ
Сьогодні у Центрі надання адміністративних послуг Чортківської міської ради видали перші п’ять у новому …Читати далі
ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ У КИЄВІ НАД ВІДНОВЛЕННЯМ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ТЕПЛА
Фахівці Чортківського водоканалу продовжують допомагати київським колегам відновлювати критичну інфраструктуру столиці після постійних ракетних …Читати далі






