ЧОРТКІВ ОТРИМАВ ВІД ФРАНЦУЗЬКОГО БЕЗЬЄ ШІСТЬ ГЕНЕРАТОРІВ НА СУМУ 2,6 МЛН ГРН
Міжнародна співпраця Чортківської міської ради, налагодження партнерських відносин із закордонними містами, містами-побратимами продовжує приносити користь нашій громаді. Цього разу до Чорткова приїхала чергова важлива гуманітарна допомога від французького міста-побратима Безьє. Йдеться про шість потужних генераторів, загальна їхня вартість сягає 2,6 млн гривень.
Як розповів міський голова Чорткова Володимир Шматько, у грудні минулого року, коли із Безьє нам у подарунок передавали пасажирський автобус, очільник французького міста Робер Менар цікавився, чим вони можуть допомогти надалі. І ось – до нашого міста вже прибуло 6 нових дизельних генераторів, які використовуватиме КП Чортків водоканал та заклади освіти нашої громади.
Якщо бути точним, Чортків отримав від Безьє:




Організацією логістики генераторів із Польщі до Чорткова займався керівник водоканалу Віктор Гордієнко. Також дякуємо пані Ользі Барабаш із Чернігова, котра вже багато років живе у Безьє, за постійну допомогу із комунікацією із французькими партнерами.
Також анонсуємо, що муніципалітет Безьє, як і минулого року, влітку готовий прийняти на безкоштовний відпочинок дітей військових із нашої громади. Йдеться про 30 дітей віком 14-17 років, попередні дати подорожі – 13-23 липня.
Останні новини
До 1,6 мільйона гривень на ветеранський бізнес — стартує грантова програма «Варто РОБИти СВОЄ 2.0»
Ветерани, ветеранки, їхні родини та родини загиблих Захисників і Захисниць можуть взяти участь у …Читати даліЧОРТКІВСЬКА «ПЕРВИНКА» ЕКОНОМИТЬ ДО 72% ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ЗАВДЯКИ СОНЯЧНИМ ПАНЕЛЯМ
Чортківський центр первинної медико-санітарної допомоги доводить: енергонезалежність – це реальність, а не мрія. Завдяки …Читати даліПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ПАРКУВАННЯ ФІКСУЄТЬСЯ І ШТРАФУЄТЬСЯ
Нещодавно завершено роботи з облаштування нового безбар’єрного пішохідного переходу на вулиці Ст.Бандери, поблизу старої …Читати даліПОРУШНИЦЮ ВСТАНОВИЛИ ПО КАМЕРАХ: ВИКИНУЛА СМІТТЯ НА УЗБІЧЧЯ
У Чорткові вкотре зафіксували випадок порушення правил благоустрою – мешканка викинула сміття на узбіччя …Читати даліДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ АПТЕЧНОГО БІЗНЕСУ
З 1 липня 2025 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 13.12.2024 № 1417, …Читати далі