Інформація щодо проведення відбору проб питної води
Керуючись вимогами законів України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» від 24.02.94 р. №400-ХІІ, «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» від 10.01.2022 р. №2918-ІІІ, «Про місцеве самоврядування» (зі змінами) №280/97-ВР, наказами Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Гігієнічних нормативів якості води водних обєктів для населення” від »2.05.2022 р. №721, ДСапПіН 2.2.4.-171-10 «Гігієнічні вимоги до питної, призначеної для споживання людиною», працівниками Чортківського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області в березні 2023 року було проведено відбір проб питної води на санітарно-хімічні та мікробіологічні показники у трьох громадських джерелах м. Чорткова, а саме: біля церкви Св. Покрови, по вул. Олени Теліги, 16, та по вул. Шеремети.
Джерела біля церкви Св. Покрови та по вул. Шеремети по мікробіологічних показниках не відповідає ДСанПІНу «Гігієнічні вимоги до питної води, призначеної для споживання людиною» 2.2.4-171-10, перевищено допустиму норму загальних колі форм КУО/100 куб. см.
Керуючись «Положенням про Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів», затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України №667 від 02.09.2015 року, з метою попередження виникнення та розповсюдження інфекційних захворювань (вірусний гепатит А, черевний тиф, дизентерія, холера, рота вірусні та ентеровірусні інфекції, лептоспіроз тощо) серед населення міста, закликаємо жителів міста не вживати воду із вищевказаних джерел.
Проєкт порядку денного сто тринадцятої сесії Чортківської міської ради VІІІ скликання
Про роботу управління соціального захисту та охорони здоров’я за 2024 рік. 2.Про роботу управління комунального …Читати даліМОЛОДІ З ІНВАЛІДНІСТЮ ПОТРІБЕН ПРОСТІР – РАЗОМ МИ ЗМОЖЕМО!
У комунальному центрі «Дорога в життя» вже функціонує повністю відремонтоване дитяче відділення для реабілітації …Читати даліПОРУШИЛИ ПРАВИЛА ПАРКУВАННЯ – ШТРАФ!
Попри регулярні попередження, зауваження та штрафи, муніципальна інспекція Чортківської міської ради продовжує фіксувати порушення …Читати даліНАД ЧИМ ПРАЦЮВАЛИ КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОТЯГОМ МИНУЛОГО ТИЖНЯ?
Підбиваємо підсумки виконаної роботи працівниками комунальних служб Чортківської громади протягом минулого тижня. КП «Ритуальна …Читати даліНаціональний тиждень безбар’єрності проходить у рамках стратегії створення безбар’єрного простору в Україні за ініціативи Першої леді України Олени Зеленської
Безбар’єрність – це не тимчасовий тренд, а сталий шлях розвитку. Це щоденна, наполеглива робота, …Читати далі