ЗАКЛАДИ ОСВІТИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМАЛИ ЩЕ 7 ГЕНЕРАТОРІВ
Чортківська міська рада продовжує отримувати цінну гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів. Ми віримо у ефективний контрнаступ Збройних Сил України, але продовжуємо робити все можливе, аби освітня, медична, соціальна інфраструктура мала змогу працювати безперебійно у будь-яку пору року.
Днями до Чорткова доставили ще 7 генераторів потужністю 8 кВт кожен. Дякуємо Lions Clubs International MD103 FRANCE за подаровані засоби безперебійного живлення для нашої громади!
Управління освіти, молоді та спорту розподілило генератори наступним чином:
⚡️Чортківська гімназія ім. М.Шашкевича;
⚡️Чортківська ЗОШ №2;
⚡️Чортківська ЗОШ №6;
⚡️Чортківська гімназія ім. Р.Ільяшенка №3;
⚡️ДНЗ №6;
⚡️Палац дітей та юнацтва;
⚡️Дитячо-юнацька спортивна школа.

НОВОРІЧНА ЯЛИНКА БЕЗ ДОКУМЕНТІВ – СВЯТО ПІД ЗАГРОЗОЮ ШТРАФУ!
В Україні за купівлю або збут новорічної ялинки без документів, що підтверджують її легальність, …Читати далі
Мешканцям Чортківської громади, які перебувають на квартирному обліку, потрібно уточнити облікові дані
Відповідно до пункту 25 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм …Читати далі
ДІТИ З ІНВАЛІДНІСТЮ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМУЮТЬ ПОДАРУНКИ
Святий Чудотворець передає солодкі подарунки для діток з інвалідністю через Управління соціального захисту та …Читати далі
ЦЕНТР ЖИТТЄСТІЙКОСТІ ПРОВІВ ЧЕРГОВИЙ ПСИХОСОЦІАЛЬНИЙ ЗАХІД
Центр життєстійкості Чортківської громади провів чергову зустріч зі студентами, присвячена темі внутрішньої стійкості. Під …Читати даліЖІНОЦТВО ЧОРТКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОЛУЧИЛОСЯ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ
7 грудня – День української хустки. Напередодні цього дня до традиції долучилися працівниці Чортківської …Читати далі






