У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ ВСТАНОВИЛИ ЩЕ 6 КАМЕР ВІДЕОНАГЛЯДУ
Ще шість камер відеоспостереження встановили у приймально-діагностичному відділенні Чортківська центральна міська лікарня. Роботи виконували працівники КП «Міськсвітло». Все задля безпеки медиків та пацієнтів.
Як розповів директор Чортківської лікарні Ростислав Шульський, незабаром встановлять ще 14 камер, більшість із яких будуть у палатах відділення інтенсивної терапії та анестезіології (реанімація). Це допоможе контролювати роботу медичного персоналу в одному з найбільш важливих відділень лікарні.
Зауважимо, що наразі камери встановлені тільки у коридорах та у тих частинах лікарні, де відбувається лише оформлення певних довідок чи документів.

Останні новини

ДІТИ З ІНВАЛІДНІСТЮ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМУЮТЬ ПОДАРУНКИ
Святий Чудотворець передає солодкі подарунки для діток з інвалідністю через Управління соціального захисту та …Читати далі
ЦЕНТР ЖИТТЄСТІЙКОСТІ ПРОВІВ ЧЕРГОВИЙ ПСИХОСОЦІАЛЬНИЙ ЗАХІД
Центр життєстійкості Чортківської громади провів чергову зустріч зі студентами, присвячена темі внутрішньої стійкості. Під …Читати даліЖІНОЦТВО ЧОРТКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОЛУЧИЛОСЯ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ
7 грудня – День української хустки. Напередодні цього дня до традиції долучилися працівниці Чортківської …Читати далі
5 ГРУДНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА
Сьогодні у всьому світі відзначають Міжнародний день волонтера. Та, напевно, лише в одній державі …Читати далі
ГОЛОВНІ МЕДИКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВІДПОВІДАТИМУТЬ НА ВАШІ ЗАПИТАННЯ!
Підходить до завершення черговий календарний рік. Черговий рік в умовах повномасштабної війни, мобілізації, еміграції …Читати далі






