ОСВІТЯН ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРИВІТАЛИ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ
Осінь направду щедра пора, і не лише своїми дарами, але й професійними святами. Саме золотої пори відзначаємо День фізичної культури, День дошкілля, День позашкілля та День працівників освіти.
З цієї нагоди сьогодні, 29 вересня, напередодні головних свят освітян міський голова Чорткова Володимир Шматько привітав та нагородив подяками працівників закладів освіти та спортивної галузі Чортківської громади.
«Освіта – це головний інструмент, який допомагає нам будувати ту країну, у якій хочеться жити, йти вперед та перемагати. Я щиро дякую кожному та кожній за те, що віддаєте своє серце нашому майбутньому – дітям; за те, що зараз надійно утримуєте свій фронт і попри всі виклики продовжуєте навчати і формувати в кожному українцю та українці особистість», – звернувся до освітян голова громади.
Володимир Шматько оголосив подяки майже шести десяткам освітян Чортківської громади за багаторічну сумлінну працю, добросовісне виконання службових обов’язків, активну життєву й громадську позицію.
Також трьом вчителям, які боронили Україну від московських окупантів, – Петру Градовому (Білівський опорний заклад), Володимиру Злепку (Чортківський ліцей №7), Мирославу Горячому (Палац дітей та юнацтва) міський голова вручив відзнаки «За честь і відвагу».
На завершення з нагоди свята декілька неймовірних художніх номерів продемонстрували для освітян артисти центру культурних послуг імені Катерини Рубчакової.





Останні новини

ВІДДІЛЕННЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ ЧОРТКІВСЬКОЇ ЛІКАРНІ ОТРИМАЛО ОБЛАДНАННЯ ВІД «ВОЛОНТЕРІВ ГАЛИЧИНИ»
Чортківська центральна міська лікарня висловлює щиру вдячність благодійній організації «Волонтери Галичини» (Чикаго, США) за …Читати далі
Збір для потреб 41-ї бригади
За підтримки Державного бюро розслідувань 41 окрема механізована бригада оголошує збір коштів на придбання …Читати далі
ВСІ ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ГОТОВІ ДО ПРИЙОМУ ВІДВІДУВАЧІВ
Пункти Незламності нашої громади готові до прийому людей у разі необхідності. Це підтвердили під …Читати далі
У ЦНАПІ ЧОРТКОВІ ВРУЧИЛИ ПЕРШІ У НОВОМУ РОЦІ ПАСПОРТИ 14-РІЧНИМ МЕШКАНЦЯМ ГРОМАДИ
Сьогодні у Центрі надання адміністративних послуг Чортківської міської ради видали перші п’ять у новому …Читати далі
ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ У КИЄВІ НАД ВІДНОВЛЕННЯМ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ТЕПЛА
Фахівці Чортківського водоканалу продовжують допомагати київським колегам відновлювати критичну інфраструктуру столиці після постійних ракетних …Читати далі






