ЗАВДЯКИ ЗСУ ДО МАЛЕЧІ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРИЙШОВ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ
І справді – завдяки титанічним та героїчним щоденним зусиллям воїнів Збройних Сил України московському діду морозу не вдалось потрапити на дитяче свято. До наших діток із подарунками сьогодні завітає святий Миколай.
Ми ж побували на святі Миколая у Чортківському дошкільному закладі №6, де дітки розповідали вірші, співали пісні, танцювали, словом – робили все, щоб Миколай Чудотворець прийшов зі своїми помічниками та приніс подарунки.
Цьогоріч управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради на придбання солодощів до Дня святого Миколая для дітвори з бюджету громади витратило 189 800 грн. За ці кошти придбали 2000 подарункових наборів цукерок та 1000 фруктових смузі (для дошкільнят).
Солодкі подарунки отримають:





Останні новини

РОСІЙСЬКІ ОБСТРІЛИ НЕ ЗУПИНИЛИ ГРОМАДУ: ГЕНЕРАТОРИ ПРАЦЮЮТЬ, СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ ДАЮТЬ ЕКОНОМІЮ
Ми підрахували, скільки дизельного палива та бензину для роботи генераторів використали у січні котельні …Читати далі
ПАТРОНАТНІ ВИХОВАТЕЛІ: ДОГЛЯД ЗА ДІТЬМИ, ЯКИЙ ОПЛАЧУЄ ДЕРЖАВА
Є діти, які залишаються без батьківського піклування через складні життєві обставини: війну, судові процеси, …Читати далі
МУНІЦИПАЛИ ПРОДОВЖУЮТЬ ШТРАФУВАТИ АВТО, ЯКІ ПАРКУЮТЬСЯ З ПОРУШЕННЯМ ПРАВИЛ
Відділ муніципальної інспекції та контролю за паркуванням Чортківської міської ради щодня виявляє порушників правил …Читати далі
ЦЕНТР ЖИТТЄСТІЙКОСТІ ЗАПРОШУЄ НА ГРУПОВІ ЗАХОДИ ТА ІНДИВІДУАЛЬНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ
ВІВТОРОК, 3 ЛЮТОГО: 9:00 – 15:00 – Індивідуальне консультування. 10:00 – Захід для людей …Читати далі
В УКРАЇНІ СТАРТУВАЛА ПРОГРАМА «СКРИНІНГ ЗДОРОВ’Я 40+»
З 1 січня 2026 року в Україні стартує державна програма «Національний чекап 40+», що …Читати далі






