ЗА ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ПАРКУВАННЯ У ЧОРТКОВІ – ШТРАФ!
Відділ муніципальної інспекції та контролю за паркуванням Чортківської міської ради продовжує виявляти недобросовісних водіїв, котрі порушують правила дорожнього руху в частині паркування.
Зауважимо, що «муніципали» протягом дня роблять десятки усних попереджень водіям. А на тих, хто порушує ПДР не вперше чи на тих, хто суворо порушує правила – складають протоколи.
Найчастіше водії порушують ПДР, залишаючи авто на пішохідних переходах поблизу Домініканського костелу, ратуші, на зупинці громадського транспорту по вул. Ст. Бандери та магазину «Рукавичка».
Останні новини

У ЦЕНТРІ КУЛЬТУРНИХ ПОСЛУГ ОБЛАШТУЮТЬ ВБИРАЛЬНЮ ДЛЯ МАЛОМОБІЛЬНИХ ЛЮДЕЙ
У Центрі культурних послуг імені Катерини Рубчакової розпочалися ремонтні роботи з облаштування вбиральні для …Читати далі
УКРАЇНСЬКОМУ ВІЙСЬКУ ПОТРІБЕН ВАШ ДОНАТ!
Командування військової частини А4355 Десантно-штурмовий військ Збройних Сил України звертається з проханням долучитись до …Читати далі
У СІЧНІ В ПОЛОГОВОМУ ЧОРТКОВА НА СВІТ З’ЯВИЛОСЬ 25 НЕМОВЛЯТ
За перший місяць 2026 року в пологовому відділенні Чортківської центральної міської лікарні на світ з’явилося …Читати далі
ВЕРИФІКУВАТИ STARLINK МОЖНА У ЦНАПІ ЧОРТКОВА
У відповідь на те, що росія використовує дрони зі Starlink, уряд ухвалив постанову про …Читати далі
БЕЗПРЕЦЕНДЕНТНА ДЛЯ ЧОРТКОВА ТВОРЧА ПОДІЯ!
Запрошуємо на благодійний концерт «Я – просто жінка!» з нагоди Дня української жінки, що …Читати далі






