ЮВЕЛІРНА РОБОТА: ЯК ТЕПЕР ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ЛІКВІДОВУЄ ПРОРИВИ МЕРЕЖ


Один детектор шукає витоки за допомогою електромагнітних датчиків, інший – акустичний. Перший прилад показує орієнтовне місце витоку води, а другий дозволяє встановити точне місце.
Це нам дозволило розкопати дорожнє полотно у конкретному місці – місці прориву. Це, по перше, дозволяє працювати акуратно, менше руйнувати дорогу, по друге, – це значно пришвидшує роботу».
Нагадаємо, у листопаді працівники водоканалу отримали два детектори втрати води, пристрій для пошуку водопровідних та каналізаційних люків та прилад для вимірювання відстані від міста-побратима Безьє, де й навчались у своїх французьких колег користуватись обладнанням.
Останні новини
КП «РИТУАЛЬНА СЛУЖБА» НАДАЄ ПОСЛУГИ З ДОГЛЯДУ ЗА МОГИЛАМИ НА КЛАДОВИЩАХ ГРОМАДИ
Якщо ваші рідні чи близькі поховані на кладовищах Чортківської громади, але у вас немає …Читати даліІМІТАЦІЯ БЕЗБАР’ЄРНОСТІ – ЦЕ НЕ БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ!
Сьогодні все частіше говорять про доступність. Але замість реальних рішень ми часто бачимо лише …Читати даліМУНІЦИПАЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ ВКОТРЕ ОШТРАФУВАЛА ПОРУШНИКА ЗА ПАРКУВАННЯ НА ТРОТУАРІ ПОБЛИЗУ СТАРОЇ РАТУШІ
Нещодавно завершено облаштування нового безбар’єрного тротуару та пішохідного переходу на вулиці Ст.Бандери неподалік старої ратуші. …Читати даліСУВЕНІРНА МАГІЯ ЧОРТКОВА
Чортківський туристично-інформаційний центр пропонує гостям та жителям придбати сувенірну продукцію із брендом нашого міста. …Читати даліЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ У ФРАНЦІЇ: ПЕРЕЙНЯЛИ ДОСВІД У МІСТІ-ПОБРАТИМІ БЕЗЬЄ
У липні працівники КП Чортків водоканал здійснили вже третю робочу поїздку до міста-побратима Чорткова …Читати далі