МОБІЛЬНИЙ ЦНАП: У ЧОРТКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ НАДАЮТЬ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ НА ВИЇЗДІ
У Чорткові відбувся черговий виїзд працівників ЦНАПу з мобільним кейсом. Отримання адміністративних послуг у нашій громаді стало ще доступнішим, адже адміністратори можуть обслуговувати клієнтів вдома чи в лікарні.
Євгенія Дячок стала черговою клієнткою виїзного ЦНАПу Чорткова. Жінка отримала вдома відразу чотири адміністративні послуги. До ЦНАПу вона не могла звернутись особисто по стану здоров’я, у неї І група інвалідності.
Нагадаємо, проект «Мобільна валіза» передбачає надання послуг маломобільним групам людей, які не можуть потрапити на прийом до ЦНАПу, але таку потребу мають.
Скористатись послугами ЦНАПу вдома можуть виключно:






або ж по телефону – 067 159 85 46.
Останні новини
Чортківський РЕМ
У середу, 13 серпня, з 9 до 17 год. не буде електропостачання у зв’язку …Читати далі90 РОКІВ ВІДЗНАЧАЄ ЧОРТКІВ’ЯНКА МАРІЯ НІМЧУК
Цими днями свій 90-й день народження відзначає жителька Чортківської громади Марія Федорівна Німчук. Марія …Читати даліНОВИЙ РІВЕНЬ ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ: У ЛІЦЕЇ №7 КАПІТАЛЬНО ВІДРЕМОНТУЮТЬ ЇДАЛЬНЮ
Чортківський ліцей №7 – одна із освітніх візитівок нашої громади, і його модернізація триває. …Читати даліНАБІР ДО ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТРИВАЄ!
Ми чекаємо на відповідальних, амбітних, ініціативних та небайдужих колег, на яких можна покластися. Якщо ви …Читати далі12 СЕРПНЯ – ДЕНЬ МОЛОДІ
Вітаю зі святом усіх енергійних, талановитих, небайдужих молодих людей! Нині українська молодь проживає період …Читати далі