РЕМОНТ ВЗУТТЯ, ШВЕЙНІ ТА ПЕРУКАРСЬКІ ПОСЛУГИ ЗА СОЦІАЛЬНИМИ ЦІНАМИ
На першому поверсі соціально-житлового комплексу «Чортків єднає», що по вул. Коновальця, 13А (біля Чортківської гімназії №3 ім. Романа Ільяшенка), функціонують перукарська студія, майстерня з ремонту взуття та швейна майстерня.
Там працюють українці зі сходу та півдня України, надаючи послуги за соціальними цінами. Запрошуємо і вас скористатись їхнім сервісом.
За детальною інформацією звертайтесь за телефонами:
Нагадаємо, Чортківська міська рада виграла грант від Програми «Мери за економічне зростання» (M4EG) у розмірі 47 тисяч доларів США на облаштування Центру соціального обслуговування, у якому власне і функціонує майстерня з ремонту взуття, швейна та перукарський салон.
Останні новини

ВІДДІЛЕННЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ ЧОРТКІВСЬКОЇ ЛІКАРНІ ОТРИМАЛО ОБЛАДНАННЯ ВІД «ВОЛОНТЕРІВ ГАЛИЧИНИ»
Чортківська центральна міська лікарня висловлює щиру вдячність благодійній організації «Волонтери Галичини» (Чикаго, США) за …Читати далі
Збір для потреб 41-ї бригади
За підтримки Державного бюро розслідувань 41 окрема механізована бригада оголошує збір коштів на придбання …Читати далі
ВСІ ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ГОТОВІ ДО ПРИЙОМУ ВІДВІДУВАЧІВ
Пункти Незламності нашої громади готові до прийому людей у разі необхідності. Це підтвердили під …Читати далі
У ЦНАПІ ЧОРТКОВІ ВРУЧИЛИ ПЕРШІ У НОВОМУ РОЦІ ПАСПОРТИ 14-РІЧНИМ МЕШКАНЦЯМ ГРОМАДИ
Сьогодні у Центрі надання адміністративних послуг Чортківської міської ради видали перші п’ять у новому …Читати далі
ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ У КИЄВІ НАД ВІДНОВЛЕННЯМ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ТЕПЛА
Фахівці Чортківського водоканалу продовжують допомагати київським колегам відновлювати критичну інфраструктуру столиці після постійних ракетних …Читати далі






