СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ В ДІЇ: ЯК ЧОРТКІВ ЕКОНОМИТЬ БЮДЖЕТНІ КОШТИ ЗАВДЯКИ СЕС
Чортків продовжує впроваджувати інноваційні рішення для енергонезалежності громади! У 2024 році в рамках проєкту «Сонячний Чортків» встановлено 7 комунальних сонячних електростанцій загальною потужністю 156,4 кВт.
Проєкт «Сонячний Чортків» – це не лише економія, а й стратегічний крок до енергонезалежності міста. Він спрямований на підтримку критичної інфраструктури та соціальних об’єктів за рахунок відновлюваних джерел енергії.
Це перший масштабний і системний проєкт в Україні, який переводить муніципальний сектор на ВДЕ. Чортків показує приклад, як громади можуть ефективно використовувати сонячну енергію для розвитку та стабільності!
Останні новини

У ЧОРТКОВІ ВІДБУДЕТЬСЯ ПЕРСОНАЛЬНА ФОТОВИСТАВКА ІРИНИ ВАРЛАМОВОЇ
Запрошуємо вас у простір ГАРАЖ на відкриття фотовиставки Ірини Варламової «Безмовні безУмовні» – події, …Читати далі
У ЧОРТКОВІ ПРАЦЮЮТЬ НАД СТВОРЕННЯМ МОЖЛИВОСТЕЙ АКТИВНОГО ДОЗВІЛЛЯ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ
У територіальному центрі соціального обслуговування відбулася робоча зустріч щодо запровадження нових можливостей для активного …Читати далі
У ЧОРТКОВІ ДЕЯКІ ЗУПИНКИ ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТУ ОТРИМАЛИ НОВІ НАЗВИ
На черговому засіданні виконавчого комітету Чортківської міської ради затвердили нові назви окремих зупинок громадського …Читати далі
ВЧАСНА РЕАКЦІЯ ВЛАДИ + ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ + РОЗУМІННЯ БІЗНЕСУ = ВРАЖАЮЧИЙ РЕЗУЛЬТАТ
Нещодавно муніципальна інспекція та відділ архітектури зафіксували початок ремонтних робіт на фасаді будівлі – …Читати далі
РОМАН ПОБУРИННИЙ БЕРЕЖЕ ЧАС У ЧОРТКОВІ, А ЙОГО СИН – УКРАЇНУ
Впродовж 33 років Роман Побуринний щодня, за будь-якої погоди, піднімається на стару ратушу Чорткова, …Читати далі






