У ЧОРТКОВІ ВІДКРИЛИ АЛЕЮ ВІРИ ТА НАДІЇ З ПОРТРЕТАМИ БЕЗВІСТИ ЗНИКЛИХ ЗАХИСНИКІВ
Сьогодні, 1 жовтня, у величне свято Покрови Пресвятої Богородиці, День захисників і захисниць України, День українського козацтва та День ветерана, у Чорткові біля гімназії №2 відкрили Алею віри та надії. Вона присвячена воїнам із нашої громади, які вважаються безвісти зниклими.
На жаль, таких захисників із Чортківської громади є 60. Проте не всі рідні надали згоду на розміщення світлин, тому наразі на Алеї встановлено 40 банерів із фотографіями наших Героїв, які або перебувають у полоні, або доля яких досі невідома. Це – батьки, сини, брати, чоловіки, яких удома чекають із надією та вірою.
Відділ ветеранської політики Чортківської міської ради протягом підготовки постійно комунікував із родинами військових, аби врахувати їхні побажання щодо вигляду Алеї та місця її розташування.
Преосвященний владика Дмитро Григорак разом із священниками різних конфесій Чорткова піднесли спільну молитву за щасливе повернення наших захисників додому, за їхнє здоров’я, силу духу та довгоочікувану перемогу України.
«Це наші живі Герої! Ми повинні просити Господа, щоб настав момент, коли ми їх чисельно всією громадою зустрічатимемо вдома. Ця алея – це не місце пам’яті, а місце героїчного вчинку. І кожен, хто проходитиме повз, має згадати, завдяки кому сьогодні може вчитись, працювати, жити. Ми повинні молитись за живих, за тих, хто вже на небесах, і за Україну. Герої – це ті, кого цінують!» – наголосив міський голова Володимир Шматько.
Ми щиро віримо і з нетерпінням чекаємо того часу, коли кожен воїн, який нині вважається безвісти зниклим, повернеться додому та власноруч зніме свій портрет з Алеї віри та надії.
Чортківська громада чекає вдома своїх Героїв!..
Останні новини

ДІТИ З ІНВАЛІДНІСТЮ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМУЮТЬ ПОДАРУНКИ
Святий Чудотворець передає солодкі подарунки для діток з інвалідністю через Управління соціального захисту та …Читати далі
ЦЕНТР ЖИТТЄСТІЙКОСТІ ПРОВІВ ЧЕРГОВИЙ ПСИХОСОЦІАЛЬНИЙ ЗАХІД
Центр життєстійкості Чортківської громади провів чергову зустріч зі студентами, присвячена темі внутрішньої стійкості. Під …Читати даліЖІНОЦТВО ЧОРТКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОЛУЧИЛОСЯ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ
7 грудня – День української хустки. Напередодні цього дня до традиції долучилися працівниці Чортківської …Читати далі
5 ГРУДНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА
Сьогодні у всьому світі відзначають Міжнародний день волонтера. Та, напевно, лише в одній державі …Читати далі
ГОЛОВНІ МЕДИКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВІДПОВІДАТИМУТЬ НА ВАШІ ЗАПИТАННЯ!
Підходить до завершення черговий календарний рік. Черговий рік в умовах повномасштабної війни, мобілізації, еміграції …Читати далі






