Чортків online

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ПРОФІНАНСУВАЛА ВЖЕ ПОНАД 2,4 МЛН ГРН НА ПІДТРИМКУ СИЛ ОБОРОНИ У 2026 РОЦІ

 
Чортківська міська рада продовжує залишається надійним тилом для української армії, а також для родин безвісти зниклих і загиблих захисників та захисниць України. 2026 рік не став винятком! Станом на сьогодні, 10 лютого, від початку року вже профінансовано 2 млн 403 тис. 110 гривень на підтримку сил оборони та їхніх родин.
Війна триває, тож щодня до війська долучається все більше чоловіків і жінок із Чортківської громади. Кількість запитів і потреб від військових постійно зростає. І хоча ресурси громади обмежені, особливо у час блекаутів, коли освіта, медицина, водо- та теплопостачання працює на генераторах, у міру надходжень податків ми системно закриваємо найнагальніші потреби.
Це і пряма фінансова підтримка військових частин, які самостійно визначать пріоритети використання коштів, і закупівля необхідного обладнання – генераторів, павербанків, інструментів, і ремонт автомобілів. І, безумовно, підтримка про родини безвісти зниклих та загиблих Героїв із нашої громади.
Детальніше:
✔️ Пам’ятники загиблим Захисникам (27 шт.) – 1 609 000 грн
✔️ Пряма дотація для військових частин – 500 000 грн
✔️ Допомога родинам безвісти зниклих – 100 000 грн
✔️ Генератори – 92 400 грн
✔️ Допомога воїнам, які повернулися з полону – 50 000 грн
✔️ Виплати до медалей «За честь і відвагу» – 22 000 грн
✔️ Павербанки, набори ключів – 16 870 грн
✔️ Ремонти автомобілів – 12 840 грн
Чортківська міська рада дякує кожному платнику податків, адже саме завдяки вам громада має змогу допомагати тим, хто сьогодні боронить Україну!
Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-99-00
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту