ЧОРТКІВ’ЯНИ ПЕРЕДАЛИ БІБЛІОТЕЦІ 43 КНИГИ У МЕЖАХ БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ
Упродовж кількох днів мешканці громади активно долучалися до ініціативи та передавали книги Чортківській публічній бібліотеці у рамках благодійної акції «Подаруй бібліотеці книгу», присвяченої Міжнародному дню дарування книг.
Загалом фонд поповнилися 43 книгами різних жанрів – романами, детективами й трилерами, дитячою літературою, книгами з психології тощо.
До ініціативи долучилися як постійні читачі бібліотек, так і небайдужі чортків’яни, які дізналися про акцію з оголошень та соціальних мереж.
Наша книгозбірня зауважує, що подарувати книги бібліотеці можна в будь-який момент, а не лише з нагоди благодійної акції. Якщо ви вдома маєте непотрібні, вже прочитані видання, у вас є можливість вдихнути у них нове життя, передавши бібліотеці.
Останні новини

ВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ НАРАДУ ІЗ ФАХІВЦЯМИ ІЗ СУПРОВОДУ ВЕТЕРАНІВ
Міський голова Володимир Шматько провів робочу нараду із фахівцями із супроводу ветеранів та демобілізованих …Читати далі
ДОПОМАГАТИ ТА НАДИХАТИСЬ: ДОСВІД РОБОТИ ФАХІВЦЯ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ЦЕНТРУ ЖИТТЄСТІЙКОСТІ
З липня минулого року на базі територіального центру Чортківської міської ради працює Центр життєстійкості. …Читати далі
ЩО КОМУ НАЛЕЖИТЬ У БАГАТОКВАРТИРНОМУ БУДИНКУ: ЦЕ ТРЕБА ЗНАТИ КОЖНОМУ
В Україні право власності на багатоквартирний житловий будинок не обмежується лише окремою квартирою! Згідно з …Читати далі
КОМАНДА ЧОРТКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАЛУЧИЛА 27 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ МІЖНАРОДНОЇ ПІДТРИМКИ НА РОЗВИТОК ІНДУСТРІАЛЬНОГО ПАРКУ
Вперед, вперед, вперед! Команда міської ради на чолі з Володимиром Шматьком вкотре залучила значні …Читати далі
ТОВ «КАЛИНА ФАРМІНГ» ПРОСПОНСОРУВАЛА КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ АМБУЛАТОРІЇ У СЕЛІ РОСОХАЧ
ТОВ «Калина Фармінг» – це чудовий приклад соціально відповідального бізнесу, який не лише прозоро …Читати далі






