НАД ЧИМ ПРАЦЮВАЛИ КОМУНАЛЬНИКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОТЯГОМ МИНУЛОГО ТИЖНЯ?
💦 КП «Чортківське ВУВКГ»:
• Бригада АВР з водопостачання виконувала ремонт пожежних гідрантів з метою їх подальшої експлуатації. По вул. Йосифа Сліпого проводили підготовчі роботи (чистка колодязів), в подальшому планується заміна мережі. По вул. Коновальця ліквідували порив. На насосній станції «Хлораторна» встановили засіб обліку, який обліковує кількість води, яку використовує нижня частина міста.
• Бригада з водопостачання виконувала роботи на водозаборі «Стара насосна». Виконували планові роботи на насосній станції «Хлораторна» (встановлення засобів обліку, заміна клапана, ремонт насоса доочистки води).
• Бригада з водовідведення працювала над наданням послуг (викачка септиків, ліквідування закупорювань). Здійснили виїзди: вул. Пітушевського, вул. Сагайдачного, вул. Незалежності, с. Ягільниця та ін. По вул. Незалежності, вул. Гончара, вул. Пітушевського відновили проблемні кришки люка. Окрім того, виконували планові роботи на території очисних споруд.
• Підрозділ з теплопостачання виконував поточні роботи на котельнях. На котельні по вул. Ст.Бандери встановили та запустили станцію пом’якшення води. По вул. Коновальця в приміщеннях гімназії №3 ім. Р.Ільяшенка було встановлено два засоби обліку теплової енергії.
• Працівниці лабораторій ведуть постійний моніторинг якості води, дбаючи про безпеку споживачів.
• Абонентський відділ в штатному режимі надає послуги абонентам комунального підприємства (договори, повірка лічильників, перепломбування, робота з боржниками).
• Відділ збуту нагадує абонентам КП «Чортківське ВУВКГ» про необхідність повірки лічильників старших 4-х років (заміна лічильника – за потреби) та відновлення договорів. Окрім того, просить споживачів про своєчасну оплату за надані послуги.
🛠КП «Чортків дім»:
• Горбачевського, 6; Кн. В.Великого, 4А; Коновальця, 4 – чистка каналізації.
• Ст.Бандери, 9; Незалежності, 67 – ремонт коридорного освітлення.
• Шевченка, 39; Лепкого, 9; Ст.Бандери, 9 – ремонт електричних щитків.
• Ст.Бандери, 9 – заміна крана.
• Шевченка 84 – ремонт водостічних труб.
• Шевченка, 39 – ремонт водяного стояка.
• Коновальця, 7; Лепкого, 3 – перевірка-чистка димовентиляційних каналів.
• Прибирання прибудинкових територій.
🚧КП «Благоустрій»:
• Вивозили сміття з кладовищ по вул. Ст.Бандери, вул. Ягільницька, с. Біла.
• Вирізання кущів на кладовищі с. Біла.
• Заключено 3 договори та акти з фізичними особами на прибирання могил на кладовищах по вул. Ягільницька та вул. Січових Стрільців.
• Викопано 5 могил та поховано 5 осіб на кладовищі по вул. Ягільницька.
• Ремонт мережі вуличного освітлення вул. Івасюка, Заводська, Виговського, c. Росохач, с. Переходи, с. Біла.
• Переключення камер відеонагляду по вул. Білецька, Залізнична.
• Заміна несправних ліхтарів по вул. Незалежності, Ст.Бандери, Ринок.
• Чистили тротуари від налипання болота та залишків піску по вул. Незалежності, Ст.Бандери.
• Здійснили благоустрій вул. Ринок, Незалежності, Копичинецька, Зелена.
• Прибирали та вивозили сміття із вулиць Чорткова.
• Прибирали біля пам’ятників та автобусних зупинок.
🌳КП «Парковий культурно-спортивний комплекс»:
• Прибирання парку ім. І. Франка та стадіону «Харчовик».
• Кронування та видалення дерев відповідно до актів обстежень.

ЛІКАРІ-ТРАВМАТОЛОГИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ЛІКАРНІ ПОКРАЩУВАЛИ СВОЇ НАВИКИ НА КУРСАХ У ПОЛЬЩІ
Троє лікарів-травматологів Чортківської центральної міської лікарні – завідувач травматологічним відділенням Андрій Нагірний, Володимир Маковський та …Читати далі
ІЗ 15 БЕРЕЗНЯ СТАРТУЄ НОВИЙ АВТОБУСНИЙ МАРШРУТ «БІЛА – ЗАВОДСЬКЕ»
Відбувся конкурс з визначення перевізника на автобусному маршруті «с. Біла – с. Заводське». Проводила …Читати далі
ВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ЗУСТРІВСЯ З БАТЬКАМИ УЧНІВ ЛІЦЕЮ №1 ІМ. М.ШАШКЕВИЧА, ЩОБ ОБГОВОРИТИ РЕФОРМУ ОСВІТИ ТА МАЙБУТНЄ ШКОЛИ
Міський голова Чорткова Володимир Шматько зустрівся з батьками учнів Чортківського ліцею №1 ім. Маркіяна …Читати далі
ПРОГРАМА «ЖИТЛО ДЛЯ ВПО»: ЯК ОТРИМАТИ ПІЛЬГОВИЙ ІПОТЕЧНИЙ КРЕДИТ
Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву «Держмолодьжитло» надає внутрішньо переміщеним особам можливість отримати пільговий …Читати далі
Безоплатні онлайн-курси для суб’єктів господарювання, які розміщені на вебсайті Дія.Бізнес
Офісом з розвитку підприємництва та експорту розроблено безоплатні онлайн-курси для суб’єктів господарювання, які розміщені на вебсайті …Читати далі






