СТАРШОКЛАСНИКИ ЧОРТКОВА ЗНАЙОМИЛИСЬ ІЗ РОБОТОЮ ПІДПРИЄМСТВА «СЕ БОРДНЕТЦЕ-УКРАЇНА»
Старшокласники Чортківського ліцею №1 ім. М. Шашкевича та Чортківського ліцею №5 спільно з кар’єрними радниками Рибачок С.М. та З’явін Г.А. побували на екскурсії у Чортківській філії ТОВ «СЕ Борднетце-Україна».
Спершу учні пройшли обов’язковий інструктаж з охорони праці та техніки безпеки. Діти детально ознайомилися зі зразками кабельно-провідникової продукції, які мали змогу розглянути зблизька.
Найбільше зацікавлення викликала практична частина. Учні виконували вправи, під час яких змогли спробувати себе у ролі працівників виробництва: на практиці ознайомилися з процесом штифтування, ультразвукового зварювання, а також виконували вправи G-STARS.
Екскурсія стала підтвердженням високої адаптивності учнівської молоді до вимог сучасного виробництва та їхньої здатності швидко засвоювати нові знання й уміння.
Щиро дякуємо керівництву та працівникам підприємства за гостинність, змістовну екскурсію та можливість для учнів ближче познайомитися з сучасним виробництвом!
Останні новини

ЧОРТКІВСЬКІ СТАРШОКЛАСНИКИ ДОЛУЧАТЬСЯ ДО СПІЛЬНОГО НАВЧАННЯ З УЧНЯМИ США В РАМКАХ ПРОЄКТУ CITEdEx
Відбулась онлайн-зустріч команди Чортківської міської ради із партнерами з міста-побратима Лексінгтон (США), під час …Читати далі
Виконавчий комітет Чортківської міської ради інформує суб’єктів господарювання!
Виконавчий комітет Чортківської міської ради інформує суб’єктів господарювання, землекористувачів та жителів громади про необхідність …Читати далі
ДИСТАНЦІЙНЕ МІНУВАННЯ – НЕБЕЗПЕЧНА ЗАГРОЗА!
Дистанційне мінування – особливість сучасних воєнних дій. Ввибухові пристрої можуть бути встановлені дистанційно або замасковані …Читати далі
ЗАПРАВЛЯЙ АВТО У ЧОРТКОВІ – ІНВЕСТУЙ У РОЗВИТОК РІДНОГО МІСТА!
Кожен, хто має автомобіль і заправляється на АЗС Чорткова – робить свій безпосередній внесок …Читати далі
НЕ ПАЛІТЬ СУХУ ТРАВУ – ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО ТА КАРАЄТЬСЯ ШТРАФОМ!
З першими теплими днями люди починають активно наводити лад у дворах, городах та прибудинкових …Читати далі






