ЧОРТКІВ’ЯНКА ЛЮБОВ ФУРМАН ВІДСВЯТКУВАЛА 90-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ
Своє 90-річчя відзначила жителька Чорткова Любов Іллівна Фурман. З нагоди ювілею її привітали начальник управління соціального захисту та охорони здоров’я Ігор Грицик і його заступниця Ольга Ковальчук, вручивши подарунок та висловивши щирі побажання.
Любов Іллівна присвятила своє життя роботі в торгівлі. Вона має двох доньок, двох онуків та трьох правнуків.
Від імені всієї Чортківської громади щиро вітаємо ювілярку та її родину! Бажаємо міцного здоров’я, Божої ласки та світлої пам’яті. Нехай доля дарує ще багато щасливих років, і ми неодмінно відзначимо разом її 95-річний ювілей!
Останні новини

3 КВІТНЯ – ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ У ЧОРТКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ
З приходом весни наша громада потребує уваги, чистоти та порядку! У рамках щорічної всеукраїнської акції …Читати далі
НАД ЧИМ ПРАЦЮВАЛИ КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОТЯГОМ МИНУЛОГО ТИЖНЯ?
КП «Чортківське ВУВКГ»: • Бригада АВР з водопостачання ліквідувала порив мережі по вул. Богдана …Читати далі
ДВОЄ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ З ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ СТАЛИ ЛАУРЕАТАМИ КОНКУРСУ «ЛЮДИНА РОКУ 2025»
Ошатна зала атмосферного стародавнього Збаразького замку у неділю, 29 березня, зібрала десятки людей з …Читати далі
Укрпошта та Dovidka.info роздадуть 15 тисяч світлоповертальних брелоків
15 000 клієнтів Укрпошти отримають у подарунок світлоповертальні брелоки, щоб збільшити видимість пішоходів у …Читати далі
ВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ НАРАДУ ІЗ КОЛЕКТИВОМ «ЧОРТКІВ МІСЬКТРАНС»: ЯКІ ЗМІНИ НАС ЧЕКАЮТЬ?
Ввечері четверга, 26 березня, міський голова Чорткова Володимир Шматько зустрівся із керівництвом та колективом …Читати далі






