У ЧОРТКОВІ ДЕМОНТУВАЛИ ЩЕ ОДИН НЕЗАКОННИЙ МАФ
У Чорткові демонтували ще одну незаконну тимчасову споруду. Цього разу по вул. Кн. В.Великого.
Відділ архітектури та містобудівного кадастру Чортківської міської ради звертався до власника споруди із проханням самотужки демонтувати МАФ, оскільки на нього не було оформлено дозвільних документів та він є незаконним.
Варто зазначити, що підприємець пішов назустріч, усвідомлюючи, що споруда незаконна, та не чекав на рішення виконкому про примусовий демонтаж. З його слів, МАФ вже не використовувався за призначенням, тож він планував його демонтувати.
Невдовзі порожнє місце, що залишилось від МАФу, вимостить бруківкою комунальне підприємство «Благоустрій».
Останні новини

Використання OSINT та конфіденційної інформації про українських дітей у кримінальних провадженнях стосовно воєнних злочинів Російської Федерації
ЗавантажитиЧитати далі
З НАГОДИ ВЕЛИКИХ ДЕРЖАВНИХ СВЯТ У ЧОРТКОВІ ВІДБУВСЯ ШАХОВИЙ ТУРНІР
Напередодні Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України Чортків жив шахами! У суботу, 22 …Читати далі
МОЛЕБЕНЬ ЗА УКРАЇНУ ВІДБУВСЯ У ЧОРТКОВІ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ
Біля пам’ятного знака «Борцям за волю України» сьогодні вранці було велелюдно – пліч-о-пліч стояли …Читати далі
ВИХОВАНЕЦЬ ЧОРТКІВСЬКОЇ ДЮСШ ЗДОБУВ СРІБЛО НА ВІДКРИТОМУ КУБКУ З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ
Протягом 22-23 серпня вихованці Чортківської ДЮСШ брали участь у відкритому кубку Волочиська «Астарта Київ» …Читати далі
НАД ЧИМ ПРАЦЮВАЛИ КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОТЯГОМ МИНУЛОГО ТИЖНЯ?
КП «Чортківське ВУВКГ»: • Бригада АВР з водопостачання ліквідувала прориви мережі по вул. Січинського, …Читати далі






