ЧИСТИМО МІСТО: ПРОДОВЖУЄМО ДЕМОНТОВУВАТИ НЕЗАКОННІ СПОРУДИ ТА РЕКЛАМУ
У Чорткові триває системна робота щодо впорядкування зовнішньої реклами. Демонтуємо вивіски, банери та тимчасові споруди, які встановлені без відповідних дозволів або з порушенням вимог.
На черговому засіданні виконавчого комітету ухвалено рішення про демонтаж низки незаконних тимчасових споруд та незаконних рекламних вивісок.
У рішенні йдеться про демонтаж:
Зазначимо, що власники споруд та реклами мають два тижні на демонтаж. У іншому випадку комунальні служби демонтують їх самотужки.
Останні новини

СКРИНІНГ «ЗДОРОВ’Я 40+» МОЖНА ПРОЙТИ У ЧОРТКІВСЬКОМУ ЦЕНТРІ ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ
Чортківський центр первинної медико-санітарної допомоги бере участь у державній програмі «Скринінг здоровʼя 40+» та …Читати далі
ЯК ОТРИМАТИ ПОСЛУГИ У НОВОМУ РЕАБІЛІТАЦІЙНОМУ ВІДДІЛЕННІ ЧОРТКІВСЬКОЇ ЛІКАРНІ?
Після оголошення про офіційне відкриття нового реабілітаційного відділення у Чортківській центральній міській лікарні почали …Читати далі
ЗА 2025 РІК ЧОРТКІВСЬКИЙ ЦНАП ПОПОВНИВ БЮДЖЕТ ГРОМАДИ НА 1 МЛН 391 ТИСЯЧУ ГРИВЕНЬ
За дванадцять місяців минулого року до Чортківського ЦНАПу надійшло 16 062 звернення. Серед найпопулярніших …Читати далі
КОМУНАЛЬНИКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗВІТУЮТЬ ПРО РОБОТУ ПРОТЯГОМ МИНУЛОГО ТИЖНЯ
КП «Благоустрій»: • Проведено посипання піскосумішшю доріг, тротуарів та вулиць Чорткова і громади. • …Читати далі
КУПУЙТЕ ТРАНСПОРТНУ КАРТКУ ДЛЯ ОПЛАТИ ПРОЇЗДУ В ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ
У Чорткові триває продаж загальних (непільгових) транспортних карток. Всі охочі можуть оплачувати проїзд в …Читати далі






