ЖИТЕЛІ ЩЕ ОДНІЄЇ БАГАТОПОВЕРХІВКИ ЧОРТКОВА ОБГОВОРИЛИ УТЕПЛЕННЯ БУДИНКУ ЗА ПРОГРАМОЮ «ЕНЕРГОДІМ»
У неділю, 9 листопада, працівники управління комунального господарства Чортківської міської ради взяли участь у загальних зборах мешканців багатоквартирного будинку по вул. Незалежності, 84.
Основною темою зустрічі стало питання участі будинку у державній програмі з енергоефективності «Енергодім». Представники управління детально розповіли про механізм участі у програмі, порядок подачі документів, етапи реалізації проєкту та розміри співфінансування. Також зауважили, що у Чорткові вже три багатоквартирні будинки скористались цією можливістю та успішно реалізували заходи з утеплення:
Фахівці підкреслили, що термомодернізація – це не лише значне скорочення витрат на комунальні послуги, а й підвищення привабливості житла – старий будинок стає свіжим та сучасним.
Нагадаємо, Програма «Енергодім» передбачає часткове відшкодування витрат ОСББ на впровадження енергоефективних заходів у розмірі від 40% до 70%.
Зокрема, передбачено:
Останні новини

5 ЛИПНЯ У ЧОРТКОВІ ВШАНУЮТЬ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ЧОРТКІВСЬКО-УМАНСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ
5 липня минає 85 років від однієї з найтрагічніших сторінок історії нашого краю – …Читати далі
Ти відчуваєш, що маєш потенціал і хочеш, щоб він нарешті розкрився повністю?
Хочеш навчатися, розвиватися та бути частиною сучасної, потужної та дружньої команди? Навіть якщо …Читати далі
Порядок евакуації пасажирів із поїздів АТ «Укрзалізниця» під час повітряної тривоги
У рамках діяльності проєкту Dovidka.Info Центру стратегічних комунікацій було створено ролик із правилами безпечної евакуації …Читати далі
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОДОВЖЕННЯ ТЕРМІНІВ ПОДАННЯ ПРОЄКТНИХ ЗАЯВОК
Шановні учасники конкурсу CrossEco! На численні прохання та запити потенційних заявників команда Фонду малих проєктів …Читати далі
КП «ЧОРТКІВ МІСЬКТРАНС» ЗВІТУЄ ПРО ТИЖДЕНЬ РОБОТИ
Протягом минулого тижня, з 15 по 21 червня включно, комунальне підприємство «Чортківський міський транспорт» …Читати далі






