22 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ЕНЕРГЕТИКА
Сьогодні своє професійне свято відзначають люди, котрі на своїх плечах тримають цілу енергетичну систему країни. Після терористичних нападів рашистів на об’єкти критичної інфраструктури, саме вони працюють не покладаючи рук, щоб у кожній лікарні, дитячому садку та школі було світло і тепло.
Розуміємо, що відновлення енергетичної системи справа клопітка та тривала, особливо, коли тривають обстріли та руйнування від рук ворогів.
Щиро дякуємо всім енергетикам за їх цілодобову роботу. Хотілося б сьогодні виділити колектив Чортківського РЕМу та його керівника Андрія Пандрака, котрі роблять усе можливе, щоб зменшити відсутність електроенергії в домівках чортків’ян.
У цей день бажаю вам міцного здоров’я, витримки, опіки Божої та мирного неба і безпечних умов праці.
З повагою – міський голова Чорткова Володимир ШМАТЬКО
Останні новини

КП «ЧОРТКІВ МІСЬКТРАНС» ЗВІТУЄ ПРО ТИЖДЕНЬ РОБОТИ
Протягом минулого тижня, з 15 по 21 червня включно, комунальне підприємство «Чортківський міський транспорт» …Читати далі
ЗАПРОШУЄМО НА КОНЦЕРТ ЛЕГЕНДАРНИХ ВІЙСЬКОВИХ МУЗИКАНТІВ З НАГОДИ 30-РІЧЧЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!
У неділю, 28 червня, о 17 год. у Центрі культурних послуг ім. К.Рубчакової з нагоди …Читати далі
23 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а …Читати далі
ПОСЛУГИ ЦНАПУ МОЖНА ОТРИМАТИ ВДОМА ЧИ У ЛІКАРНІ. ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ?
Завдяки проекту «Мобільна валіза» працівники ЦНАПу можуть за потреби обслуговувати клієнтів вдома чи в лікарні. …Читати далі
ВОДІЇ, ПАРКУЙТЕСЬ ВІДПОВІДАЛЬНО!
Відділ муніципальної інспекції та контролю за паркуванням Чортківської міської ради щоденно виявляє порушників правил дорожнього …Читати далі






