ЧОРТКІВСЬКІ ШКОЛЯРІ ПРОДОВЖУЮТЬ ПРОЯВЛЯТИ СЕБЕ НА ОБЛАСНИХ ОЛІМПІАДАХ
Продовжують надходити результати обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Серед призерів – вихованці гімназій та ліцеїв Чортківської громади!
20 грудня на базі Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка відбувся II (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії серед учнів 8–11 класів.
Вітаємо з перемогою учнів Чортківського ліцею №1 ім. М. Шашкевича:
Останні новини

5 ЛИПНЯ У ЧОРТКОВІ ВШАНУЮТЬ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ЧОРТКІВСЬКО-УМАНСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ
5 липня минає 85 років від однієї з найтрагічніших сторінок історії нашого краю – …Читати далі
Ти відчуваєш, що маєш потенціал і хочеш, щоб він нарешті розкрився повністю?
Хочеш навчатися, розвиватися та бути частиною сучасної, потужної та дружньої команди? Навіть якщо …Читати далі
Порядок евакуації пасажирів із поїздів АТ «Укрзалізниця» під час повітряної тривоги
У рамках діяльності проєкту Dovidka.Info Центру стратегічних комунікацій було створено ролик із правилами безпечної евакуації …Читати далі
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОДОВЖЕННЯ ТЕРМІНІВ ПОДАННЯ ПРОЄКТНИХ ЗАЯВОК
Шановні учасники конкурсу CrossEco! На численні прохання та запити потенційних заявників команда Фонду малих проєктів …Читати далі
КП «ЧОРТКІВ МІСЬКТРАНС» ЗВІТУЄ ПРО ТИЖДЕНЬ РОБОТИ
Протягом минулого тижня, з 15 по 21 червня включно, комунальне підприємство «Чортківський міський транспорт» …Читати далі






