ПОНАД 5 ТИСЯЧ ДОКУМЕНТІВ ЗБЕРІГАЄТЬСЯ В АРХІВІ ЧОРТКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Станом на кінець 2025 року у архівному секторі Чортківської міської ради зберігається 5047 документів.
Одним із основних завдань архівного сектору Чортківської міської ради є внесення до Національного архівного фонду архівних документів, що мають місцеве значення, ведення їх обліку, зберігання та використання відомостей, що в них містяться, а також здійснення контролю за станом їх зберігання.
Робота архівного сектору – це паперова одноманітна та водночас скрупульозна діяльність, котра вимагає точності і уважності. Варто зазначити, що завдяки професіоналізму та наполегливості працівників усі документи систематизовані, впорядковані відповідно до чинних вимог та зберігаються у належному вигляді, що забезпечує їх збереженість та оперативний доступ.
Спеціалісти архівного сектору Чортківської міської ради протягом минулого року провели значний обсяг роботи:
Фахівці архіву наголошують, що регулярний контроль дозволяє зберігати документи у належному стані та гарантувати їх доступність для громади.
Протягом 2025 року архівний сектор Чортківської міської ради активно співпрацював з установами та організаціями громади.
Останні новини

ВЕТЕРАН ВІЙНИ МИХАЙЛО МАРФІЯН ОТРИМАВ ГРОШОВУ КОМПЕНСАЦІЮ НА ПРИДБАННЯ ЖИТЛА
Молодий ветеран російсько-української війни, мешканець Чортківської громади Михайло Марфіян отримав грошову компенсацію у розмірі …Читати далі
ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ВИДІЛИЛА ВЖЕ 4,5 МЛН ГРН НА РОЗВИТОК АКАДЕМІЧНОГО ЛІЦЕЮ ІМЕНІ РОМАНА ІЛЬЯШЕНКА
На позачерговій сесії Чортківської міської ради депутати вкотре підтримали розвиток освітньої галузі громади, спрямувавши …Читати далі
СТВОРІТЬ ОСББ ТА ОТРИМАЙТЕ ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ ВІД МІСЬКОЇ РАДИ!
Мешканці будинків, які раніше перебували на балансі КП «Чортків дім», мають чудову нагоду оновити свою …Читати далі
ЧОРТКІВСЬКА ГРОМАДА ПРОДОВЖУЄ ГОТУВАТИСЬ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ 2026/27
Очевидно, що на нас очікуватиме чергова складна зима. Саме тому підготовка житлово-комунального господарства, медичної …Читати далі
ЗАДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ НОВОЇ СИНАГОГИ: ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА УКЛАЛА МЕМОРАНДУМ ІЗ ЄВРЕЙСЬКОЮ ГРОМАДОЮ МІСТА
Міський голова Чорткова Володимир Шматько та керівник ГО «Іудаїстська релігійна громада м. Чорткова» Яків …Читати далі






