У ЧОРТКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОВОДИТЬСЯ ОПЕРАЦІЯ «ДІТИ ВУЛИЦІ. ВОКЗАЛ»
У Чортківській громаді службою у справах дітей Чортківської міської ради спільно з іншими суб’єктами профілактичної та правовиховної роботи проводиться державно-громадська операція «Діти вулиці. Вокзал», а також інші профілактичні заходи.
Метою проведення таких заходів є розв’язання проблем дитячої бездоглядності та безпритульності, попередження негативних проявів у дитячому середовищі, а також посилення профілактичної та правовиховної роботи серед дітей і підлітків.
У межах операції особлива увага приділяється попередженню та запобіганню випадкам залучення неповнолітніх до підпалів, диверсій, актів вандалізму та інших протиправних дій. Також проводиться роз’яснювальна робота серед школярів щодо дотримання правил безпечної поведінки у громадських місцях та на вулиці.
Просимо батьків та осіб, які їх замінюють, звернути особливу увагу на місце перебування своїх дітей, особливо у вечірній та нічний час, та контролювати перебування неповнолітніх у закладах дозвілля, на вулицях і в інших громадських місцях на території міста.
Нагадуємо, що відповідно до чинного законодавства України батьки або особи, які їх замінюють, несуть відповідальність за виховання, поведінку та безпеку своїх дітей. Неналежне виконання батьківських обов’язків може стати підставою для притягнення до адміністративної відповідальності.
Профілактичні заходи проводяться у тісній співпраці з працівниками поліції, освітніми закладами та іншими службами, діяльність яких спрямована на захист прав та законних інтересів дітей. Спільна робота дає можливість своєчасно виявляти дітей, які потребують допомоги, та запобігати можливим правопорушенням у дитячому середовищі.

Нові можливості від Українського молодіжного фонду для тих, хто готовий особисто посилювати стійкість та психоемоційне благополуччя молоді!
УМФ запускає грантовий конкурс для фізичних осіб у межах пріоритетного напряму «Розвиток стійкості, безпечного …Читати далі
У ЦНАПІ ЧОРТКОВА МОЖНА ОБМІНЯТИ ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ
Із січня цього року у нашому ЦНАПі з’явилася ще одна послуга – обмін посвідчення …Читати далі
ЗАПРАЦЮВАВ НОВИЙ АВТОБУСНИЙ МАРШРУТ «БІЛА – ЗАВОДСЬКЕ»
Відсьогодні, 16 березня, розпочав роботу новий автобусний маршрут №19 «Біла – Заводське». Автобус курсує із …Читати далі
У ЧОРТКОВІ РОЗПОЧАВСЯ АВАРІЙНИЙ РЕМОНТ ДОРІГ
У Чорткові розпочався аварійний ямковий ремонт доріг із використанням холодного асфальтобетону. У суботу ремонт …Читати далі
ВЕТЕРАНИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У КУБКУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТЗАЛУ
У неділю, 15 березня, у Тернополі відбувся перший Кубок Тернопільської області з фут залу серед …Читати далі






