Чортків online

ЧОРТКІВСЬКА «ПЕРВИНКА» ЕКОНОМИТЬ ПОНАД ТРЕТИНУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ЗАВДЯКИ СОНЯЧНИМ ПАНЕЛЯМ

Чортківський центр первинної медико-санітарної допомоги доводить: енергонезалежність – це реальність, а не мрія. Завдяки встановленій наприкінці лютого 2025 року сонячній електростанції медичний заклад демонструє неймовірні результати економії.

⚡️За неповних 6 місяців – з січня по 24 червня – СЕС згенерувала 3 883 кВт*год. електроенергії, при тому як загальне споживання склало 11 450 кВт*год.

☝️Тобто 34% усієї спожитої електроенергії – це енергія, вироблена сонцем! А попереду – ще як мінімум два місяці сонячного літа.

☀️ У погожі дні Чортківська «первинка» працює повністю завдяки сонячній енергії, не витрачаючи жодного кіловата з мережі!

💰Окрім того, завдяки сонячній станції вдалось зекономити 47 492 грн на оплаті електроенергії.

Сонячна електростанція має потужність 15 кВт (встановлено 29 фотомодулів) і оснащена акумуляторною системою ємністю 15 кВт*год, що дозволяє накопичувати енергію.

Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-99-00
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту