Чортків online

З ДНЕМ ПРОГОЛОШЕННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО ДЕРЖАВНИЙ СУВЕРЕНІТЕТ УКРАЇНИ!

 
Сьогодні ми відзначаємо день, який повернув Україні її історичний компас. 16 липня 1990 року наша країна чітко й голосно заявила на весь світ: український народ має право сам вирішувати свою долю, жити за своїми законами, мати власну армію та самостійну економіку. Саме цей сміливий крок заклав міцний фундамент для нашої остаточної Незалежності.
Сьогодні поняття «суверенітет» та «воля» – це не просто слова з документів. Це те, за що вже дванадцятий рік поспіль титанічно б’ються наші Сили оборони. Наші воїни щодня зі зброєю в руках доводять, що українську свободу не зламати жодному ворогу.
Нехай цей день єднає нас у гордості за свою державу, додає віри в нашу Перемогу та надихає працювати заради майбутнього України. Пам’ятаймо свій шлях, шануймо тих, хто його виборює, і бережімо нашу єдність!
Слава Україні! Героям Слава!

 

 

Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-99-00
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту