До 21 січня роботодавці мають востаннє подати звіт по коштах Фонду
Додаток до листа від 17.01.2019 № 01-04-134\01
До 21 січня роботодавці мають востаннє подати звіт по коштах Фонду
Звіт по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, за формою Ф4-ФСС з ТВП за підсумками 2018 року страхувальники мають подати до 21.01.2019. Відповідно до рішення правління Фонду соціального страхування України від 12.12.2018 № 28 зазначена звітність скасована з 2019 року.
«Зведений звіт за 2018 рік по використанню коштів Фонду роботодавці подадуть востаннє. З 2019 року цю форму звітності повністю замінять альтернативні, спрощені і прозорі інструменти. З 01 жовтня минулого року страхувальники подають до Фонду повідомлення про виплату коштів своїм працівникам за фактом перерахування їм допомог від Фонду соціального страхування України, а форма заяви-розрахунку для отримання матеріального забезпечення розширена додатковими відомостями. Ці документи дозволяють контролювати обіг страхових коштів і, водночас, суттєво скорочують час і кошти, які витрачають роботодавці на формування звітності», – зазначив голова правління ФССУ Володимир Саєнко.
Зазначимо, з 01 жовтня страхувальникам надано можливість подачі заяв-розрахунків і повідомлень про виплату коштів застрахованим особам у електронному вигляді із застосування електронного цифрового підпису. Повідомлення про виплату коштів застрахованим особам за визначеною формою роботодавці подають упродовж місяця з дня здійснення виплат матеріального забезпечення, окремих виплат потерпілим на виробництві.
Прес-служба виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування Україн
ЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЬ ДО СВЯТКУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО ДЛЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ
Заходи відбуватимуться у парку ім. І. Франка у неділю, 1 червня. Початок – о …Читати даліОбережно – борщівник Сосновського!
На території Тернопільської області триває період вегетації борщівника Сосновського – багаторічної рослини, яка є небезпечною …Читати даліТравневий топ вакансій Тернопільщини
ПРЕСРЕЛІЗ Місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості пропонують шукачам роботи майже 1,8 тис. вакансій …Читати даліНа Тернопільщині 221 особа з інвалідністю шукає роботу. Роботодавці, які їх працевлаштують, отримають компенсації!
Особам з інвалідністю у місцевих підрозділах Тернопільського обласного центру зайнятості сприяють у підборі підходящої …Читати даліЧОРТКІВСЬКІ БАСКЕТБОЛІСТИ – «ЗОЛОТА» ТА «БРОНЗОВІ» МЕДАЛІСТИ ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Завершився Відкритий чемпіонат Тернопільської області з баскетболу, у якому Чортків був представлений двома командами …Читати далі