Із засідання комісії з питань захисту прав дитини
Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при Чортківській міській раді під головуванням секретаря міської ради – заступника голови комісії Ярослава Дзиндри.
До порядку денного постійно діючої комісії внесено 9 питань. Більшість з них стосувались житлових та майнових прав дітей, а також доцільності позбавлення батьківських прав. Деякі питання були про призначення бабусь, на час відсутності матерів, відповідальними за життя та здоров’я онуків.
Працівниками служби у справах дітей з усіх питань порядку денного підготовлено відповідний пакет документів.
З метою недопущення порушень прав дітей, усі питання були детально проаналізовані та прийнято відповідні рішення.
Засіданні комісії проходило за участі міського голови Володимира Шматька.
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ

МУНІЦИПАЛИ ПРОДОВЖУЮТЬ ШТРАФУВАТИ АВТО, ЯКІ ПАРКУЮТЬСЯ З ПОРУШЕННЯМ ПРАВИЛ
Відділ муніципальної інспекції та контролю за паркуванням Чортківської міської ради щодня виявляє порушників правил …Читати далі
ЦЕНТР ЖИТТЄСТІЙКОСТІ ЗАПРОШУЄ НА ГРУПОВІ ЗАХОДИ ТА ІНДИВІДУАЛЬНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ
ВІВТОРОК, 3 ЛЮТОГО: 9:00 – 15:00 – Індивідуальне консультування. 10:00 – Захід для людей …Читати далі
В УКРАЇНІ СТАРТУВАЛА ПРОГРАМА «СКРИНІНГ ЗДОРОВ’Я 40+»
З 1 січня 2026 року в Україні стартує державна програма «Національний чекап 40+», що …Читати далі
ЯК ОПЛАТИТИ ЗА ПРОЇЗД У ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ ЧОРТКОВА
1 січня в сфері громадських перевезень розпочав роботу оператор ТОВ «Easy Soft» із м. Київ, …Читати далі
ПЛАТІТЬ ПОДАТКИ ВЧАСНО!
Шановні жителі Чортківської громади, просимо сплачувати податки вчасно! Уточнити суму податкового боргу можете за …Читати далі











