Частину багатоквартирних будинків Чорткова обслуговуватиме приватна фірма
Україна переходить у нову фазу реформування житлово-комунального господарства. Після ухвалення Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», управителем може бути як юридична особа – управляюча компанія, так і фізична особа-підприємець, які за договором із власниками будинку надають послуги з утримання будинку та прибудинкової території.
Управитель, зазвичай, виконує весь комплекс робіт, необхідних для підтримання будинку в належному технічному та санітарному стані, на його плечі лягає вирішення всього комплексу господарсько-побутових питань у домі. Від якості роботи управителя залежить і зовнішній вигляд будинку, і комфорт його мешканців.
З метою належного утримання житлових будинків міста Чорткова, в яких не створено ОСББ, не прийнято рішення про форму управління багатоквартирним будинком та не обрано управителя, виконавчим комітетом Чортківської міської ради 13 лютого 2019 року було оголошено конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків міста Чорткова.
За результатами конкурсу, управителем в 31 багатоквартирному будинку нашого міста буде ТзОВ «ЗахідКомСервіс» з м. Тернопіль. Тепер ці будинки обслуговуватимуть вони, а не комунальне підприємство «Чортків дім».
«ЗахідКомСервіс» надаватиме ряд послуг з управління багатоквартирним будинком:
– прибирання прибудинкової території;
– прибирання сходових кліток;
– прибирання підвалу, технічних поверхів та покрівлі;
– технічне обслуговування внутрішньо будинкових систем холодного водопостачання, водовідведення, зливної каналізації;
– дератизація;
– дезинсекція;
– обслуговування димових та вентиляційних каналів;
– технічне обслуговування мереж електропостачання та електрообладнання;
– прибирання снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами;
– поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку.
Перелік об’єктів, які обслуговуватимуться ТзОВ «ЗахідКомСервіс»:
– вул. В. Великого 14, 4, 22-а, 22, 16, 4-а, 24, 2;
– вул. Незалежності 70, 72, 74, 78, 80, 82;
– вул. Ст. Бандери 11, 9, 30, 5, 32, 7, 54, 54-в, 54-б, 15;
– вул. Росляка 2-а;
– вул. Д. Пігути 16, 3, 4, 23;
– вул. Синенького 12;
– вул. Д. Січинського 13.

ВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ЗУСТРІВСЯ ІЗ 9-КЛАСНИКАМИ ДВОХ ШКІЛ ЧОРТКОВА
Міський голова Чорткова Володимир Шматько зустрівся із 9-класниками ліцеїв №5 та №7, щоб детальніше …Читати далі
ЧОРТКІВ ПОДАВ ЧЕРГОВУ ГРАНТОВУ ЗАЯВУ НА ОТРИМАННЯ СУЧАСНОГО МЕДИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ ВІД УРЯДУ ФРАНЦІЇ
Чортківська міська рада продовжує активну проєктну роботу, залучаючи міжнародних та українських партнерів для розвитку …Читати далі
ЧОРТКІВ’ЯНКА ІВАННА ПЕЦІВ ВІДЗНАЧАЄ СВОЄ 90-ЛІТТЯ
Сьогодні свій день народження відзначає Іванна Миколаївна Пеців. Жінці виповнилося 90 років. Привітати іменинницю …Читати далі
ПІДПИШІТЬ ПЕТИЦІЮ ПРО ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ МИЗІ МИКОЛІ
Прошу кожного з вас підтримати петицію про присвоєння почесного звання Героя України (посмертно) Мизі …Читати далі
НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ ЗА КОРДОНОМ: ЯК ОТРИМАТИ УКРАЇНСЬКІ ДОКУМЕНТИ?
Якщо дитина народилася за межами України, це не впливає на її право бути громадянином …Читати далі











