У Чорткові пільгові категорії населення отримали перші безкоштовні індивідуальні сміттєві баки
Впровадження пілотного проекту щодо переходу на індивідуальні контейнери для збору сміття у приватному секторі поруч з «Околицею» триває. Сьогодні десять перших баків безкоштовно отримали учасники бойових дій на Сході України та інваліди 1-ої групи.
Нагадаємо, згідно з рішенням виконкому безкоштовно контейнери для сміття отримають вищезгадані категорії, а також ті, хто не має фінансової спроможності придбати бак за власні кошти. Перелік цих осіб встановлюватиме спеціально утворена розпорядженням міського голови комісія. Аби претендувати на отримання безкоштовного контейнера, слід звернутись із відповідною заявою до міської ради.
Як повідомлялось раніше, у рамках Програми «Поводження з ТВП на території м. Чорткова на 2018-2020 рр.» міська рада через систему державних закупівель «ProZorro» закупила 100 сміттєвих контейнерів за 63 495 грн для пільгових категорій населення.

ТРИВАЄ ПОШУК ПАРТНЕРІВ ТА СПОНСОРІВ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ НОВОЇ СИНАГОГИ У ЧОРТКОВІ
Історична перлина Чорткова – Хасидська синагога, що по вул. Тараса Шевченка, – вже тривалий …Читати далі
Опитування суб’єктів малого і середнього підприємництва!
Відповідно до листа Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України інформуємо, що Мінекономіки, виконуючи завдання …Читати далі
ЯК ЗАХИСТИТИСЯ ВІД ВПЛИВУ ВИСОКИХ ТЕМПЕРАТУР?
Спека може бути небезпечною для здоров’я, особливо під час перебування надворі. Поради, якщо працюєте …Читати далі
ВОДІЇ, ПАРКУЙТЕСЬ ВІДПОВІДАЛЬНО!
Відділ муніципальної інспекції та контролю за паркуванням Чортківської міської ради останнім часом виявляє все …Читати далі
У ЧОРТКОВІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ
У неділю, 28 червня, з нагоди відзначення 30-ї річниці Дня Конституції, в Центрі культурних …Читати далі






