У Чортківських закладах освіти продовжують облаштування вбиралень
Нещодавно Міністерство освіти і науки України започаткувало програму з облаштування туалетів у приміщеннях навчальних закладів під назвою «Гідність дитини».
Для капітального ремонту санвузлів у школах нашого міста з державного бюджету виділено 200 тис. грн. Ці кошти витратили для облаштування одного із туалетів в Чортківській СШІ №3 спортивного профілю І-ІІІ ступенів ім. Р. Ільяшенка.
Даний навчальний заклад обрали невипадково, адже саме тут санвузол був у жахливому стані. За виділені кошти у вбиральні зробили капітальний ремонт, замінили вікна, двері, 3 унітази, встановили умивальники із сенсорними датчиками, сушки для рук, бойлер та спеціальні перегородки.
Для проведення ремонтних робіт санвузлів у ДНЗ №7 «Пролісок» з місцевого бюджету виділили 293 276 грн. За ці кошти планують замінити каналізаційні труби, унітази, умивальники, встановити підлогу із підігрівом.

У ЦЕНТРІ КУЛЬТУРНИХ ПОСЛУГ ОБЛАШТУЮТЬ ВБИРАЛЬНЮ ДЛЯ МАЛОМОБІЛЬНИХ ЛЮДЕЙ
У Центрі культурних послуг імені Катерини Рубчакової розпочалися ремонтні роботи з облаштування вбиральні для …Читати далі
УКРАЇНСЬКОМУ ВІЙСЬКУ ПОТРІБЕН ВАШ ДОНАТ!
Командування військової частини А4355 Десантно-штурмовий військ Збройних Сил України звертається з проханням долучитись до …Читати далі
У СІЧНІ В ПОЛОГОВОМУ ЧОРТКОВА НА СВІТ З’ЯВИЛОСЬ 25 НЕМОВЛЯТ
За перший місяць 2026 року в пологовому відділенні Чортківської центральної міської лікарні на світ з’явилося …Читати далі
ВЕРИФІКУВАТИ STARLINK МОЖНА У ЦНАПІ ЧОРТКОВА
У відповідь на те, що росія використовує дрони зі Starlink, уряд ухвалив постанову про …Читати далі
БЕЗПРЕЦЕНДЕНТНА ДЛЯ ЧОРТКОВА ТВОРЧА ПОДІЯ!
Запрошуємо на благодійний концерт «Я – просто жінка!» з нагоди Дня української жінки, що …Читати далі














