Міський голова Чорткова увійшов до складу правління асоціації енергоефективних міст України
5 листопада в Києві у рамках XV Міжнародного конгресу асоціація енергоефективних міст України організувала захід на тему «Європейська Енергетична Відзнака – інструмент ефективного управління енергією».
Головними питаннями, які обговорили учасники, були: впровадження даної відзнаки в Україні; сектори інфраструктури, що охоплює система та переваги участі у ній. Також на заході представили історії успіхів іноземних та українських міст, які вже отримали Європейську Енергетичну Відзнаку.
Одразу після презентації відбулися загальні збори АЕМУ, на яких було обрано оновлений склад правління. До нього увійшло 10 міських голів із різних куточків нашої держави, серед яких і міський голова Чорткова – Володимир Шматько.
Останні новини

ВЕРИФІКУВАТИ STARLINK МОЖНА У ЦНАПІ ЧОРТКОВА
У відповідь на те, що росія використовує дрони зі Starlink, уряд ухвалив постанову про …Читати далі
БЕЗПРЕЦЕНДЕНТНА ДЛЯ ЧОРТКОВА ТВОРЧА ПОДІЯ!
Запрошуємо на благодійний концерт «Я – просто жінка!» з нагоди Дня української жінки, що …Читати далі
НА ЕТАПІ ЗАВЕРШЕННЯ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ХАРЧОБЛОКУ У ЧОРТКІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №7
Завершується капітальний ремонт харчоблоку в одній із найбільших шкіл Чортківської громади – в ліцеї №7. …Читати далі
В Україні стартує інформаційна кампанія «Зміцнені»
В Україні стартує інформаційна кампанія «Зміцнені», мета якої — розповісти, що після поранень, травм, операцій …Читати далі
ЧОРТКІВСЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ВІДЗНАЧИТЬ 60-ЛІТТЯ СЕРІЄЮ ТУРНІРІВ
Цього року Чортківська дитячо-юнацька спортивна школа відзначає 60-ліття від дня створення. З цієї нагоди …Читати далі








