Ще одна чортківчанка отримуватиме стипендію Президента України
Випускниця Чортківської гімназії ім. Маркіяна Шашкевича, а тепер студентка Києво-Могилянської академії Соломія Федорейко стала лауреатом стипендії Президента України.
Нагороду чортківчанка отримала за перемогу у Всеукраїнській олімпіаді. Нагадаймо, що у 2019 році, будучи ще ученицею Чортківської гімназії, Соломія виборола перше місце у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, який проходив у Чернігові.
Чортківська міська рада щиро вітає Соломію та бажає нових досягнень!
Останні новини

5 ЛИПНЯ У ЧОРТКОВІ ВШАНУЮТЬ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ЧОРТКІВСЬКО-УМАНСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ
5 липня минає 85 років від однієї з найтрагічніших сторінок історії нашого краю – …Читати далі
Ти відчуваєш, що маєш потенціал і хочеш, щоб він нарешті розкрився повністю?
Хочеш навчатися, розвиватися та бути частиною сучасної, потужної та дружньої команди? Навіть якщо …Читати далі
Порядок евакуації пасажирів із поїздів АТ «Укрзалізниця» під час повітряної тривоги
У рамках діяльності проєкту Dovidka.Info Центру стратегічних комунікацій було створено ролик із правилами безпечної евакуації …Читати далі
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОДОВЖЕННЯ ТЕРМІНІВ ПОДАННЯ ПРОЄКТНИХ ЗАЯВОК
Шановні учасники конкурсу CrossEco! На численні прохання та запити потенційних заявників команда Фонду малих проєктів …Читати далі
КП «ЧОРТКІВ МІСЬКТРАНС» ЗВІТУЄ ПРО ТИЖДЕНЬ РОБОТИ
Протягом минулого тижня, з 15 по 21 червня включно, комунальне підприємство «Чортківський міський транспорт» …Читати далі







