Середній розмір виплат за лікарняними зріс на 19,1%
За підсумками лютого 2020 року середній розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності від Фонду соціального страхування України склав 315 грн за кожен день лікування. Це на 19,1% більше, ніж у лютому 2019 року.
Загалом за заявами-розрахунками, отриманими від роботодавців у лютому, Фонд профінансував 2 907 193 дні перебування на лікарняних на суму 915,9 млн гривень. Виплати отримали 266,5 тисяч застрахованих осіб.
Ця допомога надається застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, яке повністю або частково компенсує втрату заробітної плати (доходу).
Розмір виплат у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю залежить від тривалості страхового стажу та визначається, виходячи із середньоденної заробітної плати працівника. Середньоденна заробітна плата (дохід, грошове забезпечення) обчислюється шляхом ділення нарахованої за розрахунковий період (12 календарних місяців) заробітної плати, на яку нарахований єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, на кількість календарних днів зайнятості у розрахунковому періоді без урахування календарних днів, невідпрацьованих з поважних причин.
Пресслужба виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України

ВЕРИФІКУВАТИ STARLINK МОЖНА У ЦНАПІ ЧОРТКОВА
У відповідь на те, що росія використовує дрони зі Starlink, уряд ухвалив постанову про …Читати далі
БЕЗПРЕЦЕНДЕНТНА ДЛЯ ЧОРТКОВА ТВОРЧА ПОДІЯ!
Запрошуємо на благодійний концерт «Я – просто жінка!» з нагоди Дня української жінки, що …Читати далі
НА ЕТАПІ ЗАВЕРШЕННЯ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ХАРЧОБЛОКУ У ЧОРТКІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №7
Завершується капітальний ремонт харчоблоку в одній із найбільших шкіл Чортківської громади – в ліцеї №7. …Читати далі
В Україні стартує інформаційна кампанія «Зміцнені»
В Україні стартує інформаційна кампанія «Зміцнені», мета якої — розповісти, що після поранень, травм, операцій …Читати далі
ЧОРТКІВСЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ВІДЗНАЧИТЬ 60-ЛІТТЯ СЕРІЄЮ ТУРНІРІВ
Цього року Чортківська дитячо-юнацька спортивна школа відзначає 60-ліття від дня створення. З цієї нагоди …Читати далі






