На набережній поблизу парку «Моклеків» вандали зіпсували нову альтанку
Лише декілька днів тому на набережній, що поблизу парку «Моклеків», з’явилося п’ять нових альтанок та мангалів. Невдовзі тут з’явиться чудовий куточок, де можна буде влаштувати пікнік та помилуватися природою. Поки що облаштування території триває.
Та навіть це не зупинило хуліганів, які не цінують чужої праці. Уранці, 19 червня, коли комунальні служби міста прийшли на набережну, щоб продовжити роботи з благоустрою, вони виявили, що одну із альтанок вже встигли зіпсувати. Ймовірно, що тріщини та діри на конструкції з’явилися вночі. Важко зрозуміти мотиви порушників, які там відпочивали.
Сподіваємось, що завдяки камерам відеонагляду, які там нещодавно були встановлені, вдасться ідентифікувати порушників.
Закликаємо усіх мешканців громади та гостей з повагою ставитися до майна та елементів благоустрою міста! Також наголошуємо, що на територію набережної не можна заїжджати автомобілем. Краще припаркувати свій транспортний засіб на узбіччі дороги.


ЧОРТКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ №3 ІМЕНІ РОМАНА ІЛЬЯШЕНКА СТАЛА ПЕРЕМОЖЦЕМ КОНКУРСУ З ВПРОВАДЖЕННЯ РЕФОРМИ ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ
Чортківська гімназія №3 імені Романа Ільяшенка стала однією із трьох шкіл області, котра отримала …Читати далі
У ЧОРТКОВІ ПУБЛІЧНО ОБГОВОРИЛИ СТВОРЕННЯ АКАДЕМІЧНОГО ЛІЦЕЮ
У Центрі культурних послуг ім. К. Рубчакової відбулись публічні консультації керівництва Чортківської міської ради …Читати далі
ПРАЦІВНИКІВ ЖКГ ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН ПРИВІТАЛИ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ
У третю неділю березня своє професійне свято відзначають люди, без яких неможливо уявити громаду …Читати далі
ЧОМУ ПАНДУС КРАЩИЙ, НІЖ ПІДЙОМНИК?
Пандус – це не просто елемент доступності. Це про свободу, самостійність і гідність людини. …Читати далі
ЗДОРОВ’Я ГРОМАДИ У ПРІОРИТЕТІ: ЧОРТКІВ РЕАЛІЗОВУЄ ІНІЦІАТИВУ ПРОТИДІЇ ТУБЕРКУЛЬОЗУ
Сьогодні, 12 березня, відбулася координаційна зустріч щодо впровадження ініціативи Тернопільський обласний центр контролю та профілактики …Читати далі






