Відбулась позачергова сесія міської ради
На 29 позачерговій сесії, яку провів міський голова Володимир Шматько розглянуто три питання.
Одноголосно депутати надали дозвіл Чортківській міській раді на складання технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вул. Князя В. Великого, 4б в м. Чорткові (ЗОШ I-III ст. № 5).
Це рішення є наступним послідовним кроком після прийняття на 28 позачерговій сесії міської ради, що відбулась 22 серпня п.р. в комунальну власність міста Чортківську загальноосвітню школу № 5.
Розглянувши протокол засідання конкурсної комісії з відбору виконавців робіт із оцінки земель, депутати одностайно затвердили протокол засідання конкурсної комісії від 22.08. 2017 № 4 з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах щодо проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих по вул. С. Бандери, 60 та С. Бандери, 60 Д в м. Чорткові та визнали переможцем конкурсу ФО-П Олену Вірковську.
Цим же рішенням депутати уповноважили міського голову Володимира Шматька укласти договір на виконання послуг з оцінки земель з переможцем конкурсу Оленою Вірковською.
Варто зазначити, що міська рада як орган місцевого самоврядування мала право укладати договір будь з ким на власний розсуд, не проводячи конкурс на визначення суб’єктів по виконанні цих робіт, так як на законодавчому рівні така норма не регламентована.
Проте, задля прозорого і незалежного визначення виконавця робіт із оцінки земель, комісією розглядались конкурсні пропозиції від трьох фірм. За результатами і було визначено переможця.
Наступне питання, погоджене депутатами стосувалось внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня 2016 року № 491 “Про міський бюджет на 2017 рік”.
Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ АУКЦІОНІВ
ЗЕМЕЛЬНИЙ АУКЦІОН Продаж права оренди земельної ділянки Право оренди на земельну ділянку 0,6829 га, кадастровий …Читати далі
ПІШОВ ІЗ ЖИТТЯ ВОЛОНТЕР, КАНАДІЄЦЬ ІЗ УКРАЇНСЬКИМ КОРІННЯМ, ПРЕЗИДЕНТ ОРГАНІЗАЦІЇ YUKON SUPPORT UKRAINE ДЖЕФФ СЛОЙЧУК
Сьогодні нашу громаду сколихнула сумна звістка про те, після важкої хвороби відійшов у вічність …Читати далі
«ВИХОДЬ НА СВІТЛО!»: В УКРАЇНІ СТАРТУВАЛА ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ НА ПІДТРИМКУ ЛЕГАЛЬНОЇ ЗАЙНЯТОСТІ ТА ЗАХИСТУ ТРУДОВИХ ПРАВ
Всеукраїнська інформаційна кампанія «Виходь на світло!», спрямована на зниження рівня незадекларованої праці, підвищення обізнаності громадян …Читати далі
УВАГА! ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД!
Впродовж останніх днів температура повітря стає все вищою. Спека, посуха та вітер перетворюють навіть …Читати далі
ЩЕ 15 ГЕРОЯМ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРИСВОЯТЬ ЗВАННЯ «ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН МІСТА ЧОРТКОВА» ПОСМЕРТНО
За вірність військовій присязі, особисту мужність, самовідданість та героїзм, виявленні під час виконання бойових …Читати далі












