Інформація про реєстрацію колективних договорів
Протягом січня-червня 2020 року УСЗН СП Чортківської міської ради зареєстровано 5 колективних договорів підприємств установ та організацій зареєстрованих по м. Чортків. Зокрема: Фінансове управління ЧМР, ЧМКЦКРОзІ «Дорога в життя», військова частина А 1915, Управління комунального господарства ЧМР, Чортківський об’єднаний міський військовий комісаріат.
За консультаціями щодо реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них звертатись за адресою м. Чортків, вул. Шевченка,21, каб. № 14, управління соціального захисту населення, сім’ї та праці Чортківської міської ради.
Останні новини

АЛГОРИТМ ДІЙ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ, ЯКІ ВТРАТИЛИ ДОКУМЕНТИ ПРО ОСВІТУ
Вступ до професійних та фахових коледжів розпочнеться вже наступного тижня, до закладів вищої освіти – …Читати далі
КОМАНДА ЧОРТКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ НАВЧАЄТЬСЯ РОБОТІ З СИСТЕМОЮ DREAM, ЩОБ ЗАЛУЧАТИ БІЛЬШЕ КОШТІВ НА РОЗВИТОК ГРОМАДИ
Сьогодні всі органи місцевого самоврядування, у тому числі і Чортківська міська рада, які прагнуть …Читати далі
26 ЧЕРВНЯ ЧОРТКІВ ЗАПРОШУЄ НА ЗАГАЛЬНОМІСЬКЕ СВЯТО ВИПУСКНИКІВ!
Чортків має гарну традицію проводити свято випускників на високому рівні, проте цього року до …Читати далі
ДОСТУПНА МЕДИЦИНА: У ЧОРТКІВСЬКІЙ СТОМАТПОЛІКЛІНІЦІ ОБЛАШТОВУЮТЬ БЕЗБАР’ЄРНИЙ ВХІД
Чортківська міська рада продовжує працювати над створенням безбар’єрного простору в медичних закладах громади. Минулого …Читати далі
Профорієнтаційний марафон у Чортківській громаді: будуємо міст між навчанням та успішною кар’єрою!
Протягом травня в Чортківському ліцеї №5, який залучено до пілотування системи профорієнтації підлітків у межах …Читати далі






