Міський голова зібрав виконавчий комітет щодо навчання у школах
Від завтра, 15 вересня, у школах Чортківської об’єднаної громади розпочнеться навчальний рік, щоправда – дистанційно. Таке рішення ухвалили сьогодні на позачерговому засіданні виконавчого комітету, проведення котрого ініціював міський голова Чорткова Володимир Шматько.
Рішення провести позачерговий виконком, зі слів Володимира Шматька, приймали у неділю пізно ввечері через чимало звернень батьків протягом вихідних, котрі просили пояснити, яким буде навчання із вівторка – очним чи дистанційним. При цьому деякі з них для прикладу посилались на рішення Бережанської міської ради, яка нібито дозволила очне навчання. Хоча насправді у Бережанах від сьогодні – дистанційне навчання, оскільки педагогічні колективи шкіл відмовились брати на себе адміністративну відповідальність за невиконання постанови уряду.
Аналогічною є позиція всіх директорів шкіл Чортківської громади, які теж відвідали засідання виконкому. Всі висловили спільну позицію – розпочати від завтра дистанційне навчання та впроваджувати його до тих пір, поки на території громади не буде скасована червона зона. У випадку відкриття шкіл на директорів навчальних закладів поліція складала би адміністративні протоколи – від 34 до 170 тисяч гривень.
Останні новини

Нові можливості від Українського молодіжного фонду для тих, хто готовий особисто посилювати стійкість та психоемоційне благополуччя молоді!
УМФ запускає грантовий конкурс для фізичних осіб у межах пріоритетного напряму «Розвиток стійкості, безпечного …Читати далі
У ЧОРТКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОВОДИТЬСЯ ОПЕРАЦІЯ «ДІТИ ВУЛИЦІ. ВОКЗАЛ»
У Чортківській громаді службою у справах дітей Чортківської міської ради спільно з іншими суб’єктами профілактичної …Читати далі
У ЦНАПІ ЧОРТКОВА МОЖНА ОБМІНЯТИ ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ
Із січня цього року у нашому ЦНАПі з’явилася ще одна послуга – обмін посвідчення …Читати далі
ЗАПРАЦЮВАВ НОВИЙ АВТОБУСНИЙ МАРШРУТ «БІЛА – ЗАВОДСЬКЕ»
Відсьогодні, 16 березня, розпочав роботу новий автобусний маршрут №19 «Біла – Заводське». Автобус курсує із …Читати далі
У ЧОРТКОВІ РОЗПОЧАВСЯ АВАРІЙНИЙ РЕМОНТ ДОРІГ
У Чорткові розпочався аварійний ямковий ремонт доріг із використанням холодного асфальтобетону. У суботу ремонт …Читати далі






